Wellness pobyty v Budapešti

Impozantná architektúra, príjemná atmosféra a hneď niekoľko termálnych kúpeľov. To je Budapešť, perla na Dunaji, ktorá v posledných rokoch očarila davy turistov. Ak hľadáte ideálne miesto na odpočinkovú dovolenku za priaznivú cenu, vaše hľadanie je na konci. Wellness pobyt v Budapešti naplnia vaše očakávania.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Budapešť má jednu jedinečnú vlastnosť. Dokáže vykúzliť úsmev na tvári každému, kto do nej dorazí. Ako to dokáže? Ponúkne mu predovšetkým pohodovú atmosféru, bujarý nočný život, príležitosti na poznávanie kultúry a histórie, a predovšetkým prvotriedne termálne kúpele. Wellness pobyt v Budapešti je tým, čo potrebujete, keď sa necítite vo svojej koži. Vyrazte relaxovať a nechajte sa tu rozmaznávať.

Budapešť – dokonalá kombinácia poznávacej a odpočinkovej dovolenky

Termálne kúpele Széchenyi, Gellért alebo napríklad Lukács– v Budapešti nebudete vedieť, kam sa za relaxom vydať skôr. Mesto je preplnené skvelými termálnymi kúpaliskami, v ktorých si môžete dopriať odpočinok po celý rok. Liečivá voda prospeje vášmu zdraviu a vodné atrakcie zase rozjasnia vašu myseľ. Vyberajte medzi hotelmi prepojenými s kúpeľmi, nech môžete vzdialenosť medzi bazénom a posteľou prejsť v papučiach.

Moderné a luxusné ubytovanie nájdete v Budapešti na každom rohu, rovnako ako skvelé wellness zóny, v ktorých sa môžete oddať bublinkám vo vírivke alebo teplu v saune. Nie je tak divu, že Budapešť láka zamilované páry na súkromné wellness aj romantické prechádzky po meste. Zabudnúť nesmieme ani na vynikajúcu maďarskú gastronómiu. Kúpou pobytu s polpenziou tak rozhodne chybu neurobíte.

A čo si pri návšteve Budapešti pozrieť? Povinnosťou je vidieť budovu maďarského Parlamentu, Rybársku baštu alebo Kráľovský palác. Vynechať by ste nemali ani návštevu Margitinho ostrova, kde vás nadchne až 30-metrová spievajúca fontána, ktorá v noci žiari všetkými farbami a predstavuje tak unikátny zážitok. S deťmi zamierte do miestnej Zoologickej a botanickej záhrady, ktorá je výnimočná tým, že sa nachádza v samom centre mesta.

Pobyt v Budapešti si užili aj naše kolegyne, ktoré tu pre vás osobne overili pobyt v Corvin Hoteli Budapest - Corvin Wing **** priamo v centre mesta. Ako sa im pobyt páčil a čo všetko stihli navštíviť? To sa dočítate v ich recenzii pobytu.