Lyžovanie v Poľsku - pobyty

Poľsko je nielen krajina historických pamiatok a kúpeľných miest, ale aj vychýrených ski areálov s tými najkvalitnejšími zjazdovkami, lyžiarskymi školami, požičovňami vybavenia a ďalšími lákadlami pre nadšených športovcov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Počas pobytu v Krasicki Resort Hoteli & Spa *** sme úplne zabudli na starosti všedných dní. Menšia plocha izby bola bohato vyvážená priestranným balkónom s výhľadom do prírody. Wellness centrum bolo síce menšie, ale aj tak sme si v ňom parádne oddýchli. Všade v hoteli bolo perfektne čisto a najviac ma nadchla pestrá polpenzia. Všetky pokrmy boli čerstvé, veľmi chutné a výber bol skutočne bohatý. Odporúčam vyraziť za krásnymi výhľadmi na niektoré z rozhľadní, ktorých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


V Poľsku nájdete naozaj nádherné hory, ktoré priamo pozývajú na návštevu. V zime si tu navyše užijete parádnu lyžovačku v jednom z množstva ski areálov, za oddychom potom zamierte do termálov či aquaparku.

Zbaľte lyže či snowboard a hurá do Poľska

Veľkej obľube sa tešia predovšetkým poľské Tatry blízko hraníc so Slovenskom, ktorým kraľuje mestečko Zakopané. V jeho okolí nájdete veľa parádnych ski areálov - Kasprov vrch, Polana Szymoszkowa, Harenda Zakopane, Witów Ski, Ski areál Nosal, Ski Suche, Jurgów Ski, Białka Tatrzanska a mnoho ďalších. Okrem lyžovania si tu užijete aj relaxáciu v termálnych kúpeľoch, tých je tu hneď niekoľko.

Krásne sú tiež poľské Beskydy. Okrem skvelých aquaparkov je tu, samozrejme, aj veľa ski areálov - Beskid Šport Aréna, Szczyrkowski, Zloty Groń, Wisla a ďalšie.

Len pár kilometrov od českých hraníc ležia tiež poľské Krkonoše a priľahlé kúpeľné mestečká ako Kudowa-Zdroj či Polanica-Zdroj. Za lyžovaním sa vydajte do Sklárskej Poruby, Ski Arény Szrenica, Ski & Sun Świeradów Zdrój či ​​Skiareálu Karpacz.