Víkendové pobyty v Česku

Využite víkend na spoznávanie našej vlasti. Vydajte sa do prírody, za pamiatkami alebo za odpočinkom v kúpeľoch. Vyberte sa na víkendový pobyt v Česku a užite si voľné dni presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Osobne by som hotelu udelil aj viac ako 4 hviezdy. Interiér je čistý a moderný. V hotelovej reštaurácii som si skvele pochutnal a v Balneu bolo na výber naozaj z veľkého množstva procedúr. Najviac sa mi ale páčilo výnimočné wellness s panoramatickým výhľadom z terasy. Myslím, že z pobytu v Hoteli Royal Regent si odnesiete len príjemné spomienky a dojmy.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na pobyt sme sa vybrali v rámci víkendovej návštevy Prahy. Mali sme celodenný program, a tak sme hľadali lacné ubytovanie v centre mesta. Izba nás veľmi prekvapila - bola naozaj veľká a pohodlne zariadená. Až nám bolo ľúto, že sme tam nemohli stráviť viac času. Raňajky boli veľmi dobré a obsluha milá. Pobyt prekonal naše očakávania a môžeme ho odporučiť. Navštívili sme centrum Prahy, Národné múzeum a Svet medúz. Z gastrozážitkov odporúčame cukráreň Myšák, kde sme mali vynikajúce dukátové buchtičky.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Či už víkendy radi využívate na výlety, alebo si radšej oddýchnete, bola by škoda voľné dni nevyužiť na cestovanie. Za víkend v Česku stihnete objaviť nové zaujímavé miesta Či dáte prednosť mestám, prírode alebo kúpeľom, záleží už len a len na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávite voľný čas najradšej v prírode? Potom je pre vás ideálnou voľbou dovolenka v českých horách. Stovky kilometrov značených trás vás zavedú k mnohým atraktívnym cieľom a počas turistiky si krásne vyčistíte hlavu.

Pokiaľ počas dní voľna chcete hlavne hodiť povinnosti za hlavu a venovať sa relaxácii, nie je nič lepšie, ako sa vydať na wellness pobyt. Vďaka poctivému odpočinku v hotelovej saune, vírivke alebo bazéne sa v pondelok vrátite do práce plný elánu a energie. Za dokonalým relaxom môžete však zamieriť pokojne priamo do českých kúpeľov, kde môžete vyskúšať silu liečivých minerálnych prameňov.

Víkend predstavuje skvelú príležitosť, ako si po hektických pracovných dňoch užiť krásne chvíle s partnerom. V ponuke preto má romantické pobyty, ktoré môžu byť aj nádherným darčekom pre vašu polovičku.

Pre svojho štvornohého kamaráta nemusíte na víkend zháňať stráženie! Bez obáv ho vezmite na pobyt v Česku so psom. Objavovanie nových miest si užijete spoločne!