Víkendové pobyty v Česku

Využite víkend na spoznávanie našej vlasti. Vydajte sa do prírody, za pamiatkami alebo za odpočinkom v kúpeľoch. Vyberte sa na víkendový pobyt v Česku a užite si voľné dni presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela bolo do najmenšieho detailu prispôsobené hosťom, ktorí prišli na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si mohli vychutnať prechádzku s nočným osvetlením pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Či už víkendy radi využívate na výlety, alebo si radšej oddýchnete, bola by škoda voľné dni nevyužiť na cestovanie. Za víkend v Česku stihnete objaviť nové zaujímavé miesta Či dáte prednosť mestám, prírode alebo kúpeľom, záleží už len a len na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávite voľný čas najradšej v prírode? Potom je pre vás ideálnou voľbou dovolenka v českých horách. Stovky kilometrov značených trás vás zavedú k mnohým atraktívnym cieľom a počas turistiky si krásne vyčistíte hlavu.

Pokiaľ počas dní voľna chcete hlavne hodiť povinnosti za hlavu a venovať sa relaxácii, nie je nič lepšie, ako sa vydať na wellness pobyt. Vďaka poctivému odpočinku v hotelovej saune, vírivke alebo bazéne sa v pondelok vrátite do práce plný elánu a energie. Za dokonalým relaxom môžete však zamieriť pokojne priamo do českých kúpeľov, kde môžete vyskúšať silu liečivých minerálnych prameňov.

Víkend predstavuje skvelú príležitosť, ako si po hektických pracovných dňoch užiť krásne chvíle s partnerom. V ponuke preto má romantické pobyty, ktoré môžu byť aj nádherným darčekom pre vašu polovičku.

Pre svojho štvornohého kamaráta nemusíte na víkend zháňať stráženie! Bez obáv ho vezmite na pobyt v Česku so psom. Objavovanie nových miest si užijete spoločne!