Víkendové pobyty v Česku

Využite víkend na spoznávanie našej vlasti. Vydajte sa do prírody, za pamiatkami alebo za odpočinkom v kúpeľoch. Vyberte sa na víkendový pobyt v Česku a užite si voľné dni presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Hotel zodpovedal popisu a dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál bol veľmi milý, vychádzal nám vo všetkom v ústrety. Izba bola v poriadku, len by sme ocenili aj pravidelné upratovanie. Skvelá je aj jeho poloha, nachádza sa kúsok od stanice, a pritom priamo v centre. Na návštevu môžeme odporučiť Masarykovu vyhliadku, židovskú štvrť, baziliku sv. Prokopa a tiež množstvo úžasných kaviarní v Třebíči.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania hneď vedľa. Personál bol veľmi milý a vnímavý. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie zrovna najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím


Či už víkendy radi využívate na výlety, alebo si radšej oddýchnete, bola by škoda voľné dni nevyužiť na cestovanie. Za víkend v Česku stihnete objaviť nové zaujímavé miesta Či dáte prednosť mestám, prírode alebo kúpeľom, záleží už len a len na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávite voľný čas najradšej v prírode? Potom je pre vás ideálnou voľbou dovolenka v českých horách. Stovky kilometrov značených trás vás zavedú k mnohým atraktívnym cieľom a počas turistiky si krásne vyčistíte hlavu.

Pokiaľ počas dní voľna chcete hlavne hodiť povinnosti za hlavu a venovať sa relaxácii, nie je nič lepšie, ako sa vydať na wellness pobyt. Vďaka poctivému odpočinku v hotelovej saune, vírivke alebo bazéne sa v pondelok vrátite do práce plný elánu a energie. Za dokonalým relaxom môžete však zamieriť pokojne priamo do českých kúpeľov, kde môžete vyskúšať silu liečivých minerálnych prameňov.

Víkend predstavuje skvelú príležitosť, ako si po hektických pracovných dňoch užiť krásne chvíle s partnerom. V ponuke preto má romantické pobyty, ktoré môžu byť aj nádherným darčekom pre vašu polovičku.

Pre svojho štvornohého kamaráta nemusíte na víkend zháňať stráženie! Bez obáv ho vezmite na pobyt v Česku so psom. Objavovanie nových miest si užijete spoločne!