Víkendové pobyty v Česku

Využite víkend na spoznávanie našej vlasti. Vydajte sa do prírody, za pamiatkami alebo za odpočinkom v kúpeľoch. Vyberte sa na víkendový pobyt v Česku a užite si voľné dni presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Či už víkendy radi využívate na výlety, alebo si radšej oddýchnete, bola by škoda voľné dni nevyužiť na cestovanie. Za víkend v Česku stihnete objaviť nové zaujímavé miesta Či dáte prednosť mestám, prírode alebo kúpeľom, záleží už len a len na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávite voľný čas najradšej v prírode? Potom je pre vás ideálnou voľbou dovolenka v českých horách. Stovky kilometrov značených trás vás zavedú k mnohým atraktívnym cieľom a počas turistiky si krásne vyčistíte hlavu.

Pokiaľ počas dní voľna chcete hlavne hodiť povinnosti za hlavu a venovať sa relaxácii, nie je nič lepšie, ako sa vydať na wellness pobyt. Vďaka poctivému odpočinku v hotelovej saune, vírivke alebo bazéne sa v pondelok vrátite do práce plný elánu a energie. Za dokonalým relaxom môžete však zamieriť pokojne priamo do českých kúpeľov, kde môžete vyskúšať silu liečivých minerálnych prameňov.

Víkend predstavuje skvelú príležitosť, ako si po hektických pracovných dňoch užiť krásne chvíle s partnerom. V ponuke preto má romantické pobyty, ktoré môžu byť aj nádherným darčekom pre vašu polovičku.

Pre svojho štvornohého kamaráta nemusíte na víkend zháňať stráženie! Bez obáv ho vezmite na pobyt v Česku so psom. Objavovanie nových miest si užijete spoločne!