Ideálny darček na Valentína

Hľadáte ideálny valentínsky darček pre svoju drahú polovičku? A čo takto romantický pobyt v jednom z našich hotelov? Wellness, lyžovanie alebo kúpele. Ako strávite sviatok svätého Valentína je len na vás.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Dosť už bolo bonboniér, nespratných plyšákov a predražených večerí! Doprajte tento rok svojej polovičke darček, na ktorý bude ešte dlho s láskou spomínať. A vy tiež - romantický pobyt plný relaxu a spoločných zážitkov sa predsa najlepšie vychutnáva vo dvojici.

Konečne nezabudnuteľný darček na Valentína! Venujte svojej láske (i sebe) romantický pobyt

Venujte tohto roku na Valentína darček, ktorý poteší vás oboch - poukaz na pobyt vo dvojici. Podarujete tak nielen nové spoločné zážitky, ale dopriať si môžete aj napríklad večeru pri sviečkach, masáž či relax v privátnom wellness na netradičnom mieste. A hlavu si nemusíte lámať ani s výberom dátumu - ak v objednávke zvolíte pobyt bez konkrétneho termínu, presný čas dovolenky rezervujete dodatočne podľa toho, keď sa to bude vám i vašej polovičke hodiť. Oslavu sviatku zamilovaných si tak budete môcť zopakovať kedykoľvek počas roka.

Nikto nepozná vášho partnera či partnerku tak dobre ako vy. Preto určite budete vedieť, či vaša polovička ocení skôr výlety do prírody, alebo prechádzky romantickými mestami. Za krásami hôr sa môžete vydať napríklad do našich Tatier, alebo do susedného Rakúska, kde vás čaká zábava po celý rok. V lete si tu užijete skvelú turistiku, v zime zas lyžovačku na vysokej úrovni.

Lákajú vás skôr prechádzky po rozprávkových mestách? Vyrazte za krásami romantického Českého Krumlova, Prahy či Budapešti. V Maďarsku si môžete užiť taktiež odpočinok v termálnych kúpeľoch kedykoľvek počas roka. Pri vyberaní dokonalého darčeka darovaného z lásky sa medze nekladú.