Grand Hotel *** Třebíč

Grand Hotel *** Třebíč

Karlovo náměstí 5, Třebíč
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
1,5 km
Zjazdovka
2 km

O ubytovaní

Grand Hotel *** je zrekonštruovaný kongresový hotel v historickom centre Třebíča. Blízko to teda budete mať ku všetkým pamiatkam, nielen k tým UNESCO. Za návštevu jednoznačne stojí komplex Bazilika sv. Prokopa-Valdštejnský zámok-předzámčí. Za zimnými radovánkami sa potom vydajte necelé 2 km za mesto do Ski areálu Baby Třebíč - Pod Kostelíčkem alebo si to namierte po jednej z mnohých bežeckých stôp.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 100 izieb, ktoré sú prevažne dvojlôžkové a majú možnosť prístelky. Každá izba má LCD televízor, trezor, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii Elipso si vychutnáte polpenziu, ale zájsť si sem môžete aj na kávu a dezert. Počas svojho pobytu budete môcť ochutnať špeciality mnohých svetových kuchýň, ale hlavne tej českej.

Kde budete relaxovať?

Za parádnym oddychom sa vydajte do Relax Centra s bazénom s protiprúdom a masážnymi tryskami, saunou a vírivkou až pre sedem osôb.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je aj bowling s niekoľkými dráhami. O zábavu teda budete mať postarané večer alebo počas daždivých dní.

Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Hotel zodpovedal popisu a dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál (recepčná aj obsluha v reštaurácii pri raňajkách) bol veľmi milý, vychádzal nám vo všetkom v ústrety. Izba bola v poriadku, len by sme ocenili aj pravidelné upratovanie. Skvelá je aj poloha hotela, nachádza sa kúsok od stanice, a pritom priamo v centre. Z toho, čo sme navštívili, môžeme odporučiť Masarykovu vyhliadku, židovskú štvrť, baziliku sv. Prokopa a tiež množstvo úžasných kaviarní v Třebíči.” Prečítajte si celú recenziu

Markéta Zuziaková - Obchodný tím
Osobne overené v: Marci 2022