Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Nízké Taury: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Pohorie Nízke Taury je bohaté na jazerá, trávnaté hrebene a majestátne skaly. Nachádza sa tu viac ako 600 dvojtisícových vrcholov v rozličných klimatických a geomorfologických podmienkach. Najvyššou a zároveň najznámejšou a najnavštevovanejšou horou Nízkych Taur je Hochgolling (2 863 m n. m). Vďaka tomu, že sa v Nízkych Taurách dá podniknúť nespočet vynikajúcich skitúr, patrí oblasť do Štajerského lyžiarskeho raja.

Lyžovanie v Tauplitz Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Areál Tauplitzalm nájdete prevažne na slnečnej terase nad úrovňou lesov a tak si môžete byť istí, že budete mať dostatok priestoru na vaše carvingové oblúky aj na jazdenie freeride, teda mimo zjazdovku vo voľnom priestore a v hlbokom snehu. V prepojenom areáli, ktorý sa nachádza nad horskými jazerami, vás čaká viac ako 40 km zjazdoviek, skibus zadarmo aj perfektne upravené trate. Bežkári na náhornej plošine zase ocenia miestny bežkársky chodník Freiberg.
Viac informácií

Bad Mitterndorf Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Bad Mitterndorf je mestečko v údolí Hinterbergertal, leží v tieni horských masívov a ponúka hromadu možností zábavy. Okrem nových termálnych kúpeľov nájdete v mestečku s krásnym výhľadom tiež množstvo reštaurácií a kaviarní s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu sa nachádza veľa turistických chodníkov a cyklistických trás, prírodu ozvláštňujú mnohé priezračné jazerá, ktoré rozhodne stoja za videnie v akomkoľvek ročnom období.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 26 tipov

Nízké Taury: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK