O ubytovaní

Užite si pobyt v kúpeľnom meste Dudince, známom vďaka výnimočne liečivej vode. Ubytovaní budete v Hoteli Flóra, ktorý vďaka svojim bohatým skúsenostiam patrí k vyhľadávaným hotelom pre ozdravné a wellness pobyty. Hostia sem jazdia celoročne najmä za oddychom, okrem kúpeľov však v okolí stojí za návštevu napríklad zvláštny monument Dudinské travertíny. Určite oceníte aj kúpalisko Dudinka i neďaleký park s kostolom Hokovce.

Kde budete spať?

V Hoteli Flóra panuje príjemná rodinná atmosféra. Ubytovanie ponúka v izbách, ktoré sú moderne vybavené - tešte sa na satelitnú televíziu, chladničku, balkón a vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej jedálni hotela sa podávajú raňajky formou bufetu, kde si na svoje príde každý bez rozdielu. Obed a večeru si potom môžete vybrať z bohatého menu. Ochutnajte jedlá v klasickom domácom štýle pripravované výhradne v hotelovej kuchyni. Samozrejmosťou je prispôsobenie stravy vegetariánom, celiakom a ďalším alergikom.

Kde budete relaxovať?

Pre hostí je k dispozícii vstup do bazéna s teplotou vody 28 °C. Je tu tiež sedací bazénik s teplotou vody 36 °C a letnou terasou. Za príplatok je možné relaxovať tiež v saune alebo si objednať rôzne masáže a procedúry.

Niečo naviac

Ak vám behom pobytu chýba šport, zavítajte na udržiavané antukové kurty a požičajte si tenisové rakety a loptičky, alebo si požičajte bicykel a spoznajte na ňom okolie Dudiniec.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eliška N.) ( - Slovensko)

Ubytovanie, strava, procedúry, personál veľmi dobré, prostredie je nádherné, iba cesta do hotela bola trošku sklamaním, neosvetlená, neviem si predstaviť, že by išli ženy samé z promenády do hotela.

Skvelé (Silvia H.) ( - Slovensko)

Všetko bolo v poriadku. Strava, bazén aj wellness. Čo mi trochu prekážalo, bol viac zastaraný výzor hotela ako aj izieb. Ale to je iba subjektívny názor. Personál ústretoví, vždy nápomocní. Celkovo sme boli s pobytom spokojní.

Vynikajúce (Nora T.) ( - Slovensko)

Dobry den s dovolenkou som bola spokojna ubytovanie slusne,strava dobra hladny sme neboli mili personal a procedury sme mali vsetky podla objednavky. Bola som spokojna nemam co vytknut s pozdravom Trtikova Nora z Nitry