Máte radi víno? Tak to budete milovať južnú Moravu. Vydajte sa do Valtíc a užite si degustáciu vín v štýlovej pivničke aj s rautom. Ubytovaní budete v Penzióne Siesta s raňajkami formou bufetu. Dieťa do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Penzión Siesta sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Valtíc na južnej Morave a môže sa chváliť svojou skvelou polohou. Do centra mesta je to len cca 1 km a k Valtickému zámku rovnako. V okolí vás ďalej poteší Kolonáda na Reistně (3,5 km) či pamiatky ako Minaret (10,5 km) alebo Janův hrad (13 km). Brno je vzdialené 30 minút jazdy a na najbližšie golfové ihrisko v rakúskom meste Poysdorf to budete mať len 8 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z priestranných, klimatizovaných izieb so satelitným TV s plochou obrazovkou, minibarom, posedením a kompletne vybavenou vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Penzión nemá vlastnú reštauráciu, kde by ste sa naobedovali alebo navečerali, každé ráno sa tu však podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Súčasťou Penziónu Siesta je tiež vínna pivnica.

Kde budete relaxovať?

V lete je hosťom k dispozícii sezónny bazén.

Cestujete s deťmi?

Deťom je pred penziónom k dispozícii detské ihrisko.

Niečo naviac

Môžete si tu zapožičať bicykle, zahrať si šípky alebo stolný tenis. Personál vám zaistí sprievodcovské služby po pamiatkach Lednicko-valtického areálu pešo či na bicykli, cyklovýlety spojené s ochutnávkou vín či ďalšie gastro akcie.

Penzion Siesta

Penzion Siesta

Břeclavská 630 , Valtice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
81 m

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areálTip na výlet

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámok Lednice
  • Zámok Valtice
  • Janův hrad

Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k Minaretu a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous.

Viac informácií
Mikulov
Mikulov
Strážnice
Strážnice
Kostol Nanebovzatia Panny Márie (Valtice)
Kostol Nanebovzatia Panny Márie (Valtice)