Kúpeľný pobyt v Karlových Varoch si užijete o to viac, keď pre vás majú v Hoteli Malta **** pripravených až 5 liečebných a wellness procedúr. Okrem toho sa tešte na welcome drink, kávu so zákuskom, košík s ovocím a polpenziu. Vyberte si z variantov pre 1 alebo 2 osoby.

O ubytovaní

Hotel Malta **** leží priamo v centre Karlových Varov len pár krokov od Dvořákových sadov (230 m), Mlýnskej kolonády (500 m) a Mozartovho parku (800 m). V pohodlnej dochádzkovej vzdialenosti to však budete mať aj k ďalším kolonádám (Tržní kolonáda, 600 m), prameňom (Vřídlo, 750 m) a historickým aj prírodným krásam (Vyhliadka Jelení Skok, 650 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 21 dvojposteľových izieb alebo v jednolôžkovej izbe. Izby kategórie Standard sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom. K dispozícii sú aj papuče a župan.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie prebieha v štylovej reštaurácii 4* Hotelu Růže, který je hneď vedľa Hotelu Malta ****. Čaká vás stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je i letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bolo za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótske streky, Kneippovu kúru alebo jednu z masáží (bankovánie, lymfatickú, klasickú, reflexnú a dalšie).

Hotel Malta ****

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 351 171 111

malta@hotel-malta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Kúpele
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
70 m

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách

Lyžovanie v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Vianočný dom
Vianočný dom
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec