Kúpeľný pobyt v Karlových Varoch si užijete o to viac, keď pre vás majú v Hoteli Malta **** pripravených rovno 5 liečebných a wellness procedúr. Okrem toho sa tešte na welcome drink, kávu so zákuskom, košík s ovocím a polpenziu. Na dosah budete mať aj malebné kolonády a krásny mestský lesopark. Vyberte si z variantov pre 1 alebo 2 osoby.

O ubytovaní

Hotel Malta **** leží priamo v centre Karlových Varov len pár krokov od Dvořákových sadov (230 m), Mlýnskej kolonády (500 m) a Mozartovho parku (800 m). V pohodlnej dochádzkovej vzdialenosti to však budete mať aj k ďalším kolonádám (Tržní kolonáda, 600 m), prameňom (Vřídlo, 750 m) a historickým aj prírodným krásam (Vyhliadka Jelení Skok, 650 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 21 dvojposteľových izieb alebo v jednolôžkovej izbe. Izby kategórie Standard sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom. K dispozícii sú aj papuče a župan.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie prebieha v štylovej reštaurácii 4* Hotelu Růže, který je hneď vedľa Hotelu Malta ****. Čaká vás stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je i letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bolo za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótske streky, Kneippovu kúru alebo jednu z masáží (bankovánie, lymfatickú, klasickú, reflexnú a dalšie).

Hotel Malta ****

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16 , Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NAVATEL a.s. IČ: 28416538


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
70 m

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky