Hotel Malta ****

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16, Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NAVATEL a.s. IČ: 28416538


+420 351 171 111

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
70 m

O ubytovaní

Hotel Malta **** leží priamo v centre Karlových Varov len pár krokov od Dvořákových sadov (230 m), Mlýnskej kolonády (500 m) a Mozartovho parku (800 m). V pohodlnej dochádzkovej vzdialenosti to však budete mať aj k ďalším kolonádám (Tržní kolonáda, 600 m), prameňom (Vřídlo, 750 m) a historickým aj prírodným krásam (Vyhliadka Jelení Skok, 650 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 21 dvojposteľových izieb alebo v jednolôžkovej izbe. Izby kategórie Standard sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom. K dispozícii sú aj papuče a župan.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie prebieha v štylovej reštaurácii 4* Hotelu Růže, který je hneď vedľa Hotelu Malta ****. Čaká vás stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je i letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bolo za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótske streky, Kneippovu kúru alebo jednu z masáží (bankovánie, lymfatickú, klasickú, reflexnú a dalšie).

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch