Kúpeľný pobyt v Karlových Varoch si užijete o to viac, keď pre vás majú v Hoteli Růže **** pripravených rovno 15 liečebných a wellness procedúr. Okrem toho sa tešte na vstup do Alžbětiných lázní, welcome drink, kávu so zákuskom, pitnú kúru a tiež chutnú polpenziu alebo plnú penziu. Zimnú atmosféru potom načerpáte vo Vianočnom dome či na trhoch.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania priamo pri bodovej. Personál bol veľmi milý a vnímavý k potrebám hostí. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni (najmä masáž chrbta bola naozaj príjemná). Naozaj sa oplatí prísť a vyskúšať tento relaxačný zážitok na vlastnej koži. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni/bare. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie úplne najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.” Prečítajte si celú recenziu

Nikodem Jacuk - Obchodný tím
Osobne overené v: Júli 2023

O ubytovaní

Hotel Růže **** sa nachádza v samotnom srdci Karlových Varov. Stačí prejsť Kúpeľný most a ocitnete sa na Sadovej kolonáde (100 m). Pozdĺž riečky Teplá sa potom dá pokračovať cez Mlýnskú a Tržnú kolonádu (300 m) až k najslávnejšej Vřídelní kolonáde s prameňom Vřídlo (500 m). Tu je možné absolvovať zaujímavú exkurziu do podzemia Vřídelní kolonády. Ak pôjdete pozdĺž rieky ešte ďalej, dôjdete až k nádhernej budove Grandhotela Pupp, ktorá je jedným zo symbolov tohto kúpeľného mesta. Ako na dlani uvidíte Karlove Vary z mnohých vyhliadok, ako je napríklad Dianina rozhľadňa (1,5 km), Jelení skok (1,2 km) alebo Tři kříže (2 km). Za videnie stojí aj skláreň Moser (1,2 km) a múzeum Becherovky (1,3 km). Ani v zime sa v kúpeľoch nudiť nebudete. Na lyže môžete vyraziť do ski areálov na Božom Dare (27 km), na Klínovci (31 km) alebo v Jáchymove (22 km). Krása Krušných hôr sa dá objavovať aj na mnohých upravovaných bežeckých trasách, ktorých vedie v okolitej krajinou nespočetné množstvo.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 jednolôžkových či 38 dvojlôžkových izieb. Štandardné izby sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii vás čaká stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je aj letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bol za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótsky strek, Kneippovu kúru, alebo jednu z masáží (bankovanie, lymfatickú, klasickú, reflexné a ďalšie).

Hotel Růže ****

Hotel Růže ****

I.P.Pavlova 1/506 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 324 111

ruze@hotel-ruze.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
40 m

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách

Lyžovanie v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec
Vianočný dom
Vianočný dom