Kúpeľný pobyt v Karlových Varoch si užijete o to viac, keď pre vás majú v Hoteli Růže **** pripravených rovno 15 liečebných a wellness procedúr. Okrem toho sa tešte na vstup do Alžbětiných lázní, welcome drink, kávu so zákuskom, pitnú kúru a tiež chutnú polpenziu alebo plnú penziu.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania hneď vedľa. Personál bol veľmi milý a vnímavý. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie zrovna najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.” Prečítajte si celú recenziu

Nikodem Jacuk - Obchodný tím
Osobne overené v: Júli 2023

O ubytovaní

Hotel Růže **** sa nachádza v samotnom srdci Karlových Varov. Stačí prejsť Kúpeľný most a ocitnete sa na Sadovej kolonáde (100 m). Pozdĺž riečky Teplá sa potom dá pokračovať cez Mlýnskú a Tržnú kolonádu (300 m) až k najslávnejšej Vřídelní kolonáde s prameňom Vřídlo (500 m). Tu je možné absolvovať zaujímavú exkurziu do podzemia Vřídelní kolonády. Ak pôjdete pozdĺž rieky ešte ďalej, dôjdete až k nádhernej budove Grandhotela Pupp, ktorá je jedným zo symbolov tohto kúpeľného mesta. Ako na dlani uvidíte Karlove Vary z mnohých vyhliadok, ako je napríklad Dianina rozhľadňa (1,5 km), Jelení skok (1,2 km) alebo Tři kříže (2 km). Za videnie stojí aj skláreň Moser (1,2 km) a múzeum Becherovky (1,3 km). Ani v zime sa v kúpeľoch nudiť nebudete. Na lyže môžete vyraziť do ski areálov na Božom Dare (27 km), na Klínovci (31 km) alebo v Jáchymove (22 km). Krása Krušných hôr sa dá objavovať aj na mnohých upravovaných bežeckých trasách, ktorých vedie v okolitej krajinou nespočetné množstvo.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 jednolôžkových či 38 dvojlôžkových izieb. Štandardné izby sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii vás čaká stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je aj letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bol za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótsky strek, Kneippovu kúru, alebo jednu z masáží (bankovanie, lymfatickú, klasickú, reflexné a ďalšie).

Hotel Růže ****

Hotel Růže ****

I.P.Pavlova 1/506 , Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NAVATEL a.s. IČ: 28416538


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
40 m

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky