Hotel Růže ****

Hotel Růže ****

I.P.Pavlova 1/506, Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
40 m

O ubytovaní

Hotel Růže **** sa nachádza v samotnom srdci Karlových Varov. Stačí prejsť Kúpeľný most a ocitnete sa na Sadovej kolonáde (100 m). Pozdĺž riečky Teplá sa potom dá pokračovať cez Mlýnskú a Tržnú kolonádu (300 m) až k najslávnejšej Vřídelní kolonáde s prameňom Vřídlo (500 m). Tu je možné absolvovať zaujímavú exkurziu do podzemia Vřídelní kolonády. Ak pôjdete pozdĺž rieky ešte ďalej, dôjdete až k nádhernej budove Grandhotela Pupp, ktorá je jedným zo symbolov tohto kúpeľného mesta. Ako na dlani uvidíte Karlove Vary z mnohých vyhliadok, ako je napríklad Dianina rozhľadňa (1,5 km), Jelení skok (1,2 km) alebo Tři kříže (2 km). Za videnie stojí aj skláreň Moser (1,2 km) a múzeum Becherovky (1,3 km). Ani v zime sa v kúpeľoch nudiť nebudete. Na lyže môžete vyraziť do ski areálov na Božom Dare (27 km), na Klínovci (31 km) alebo v Jáchymove (22 km). Krása Krušných hôr sa dá objavovať aj na mnohých upravovaných bežeckých trasách, ktorých vedie v okolitej krajinou nespočetné množstvo.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 jednolôžkových či 38 dvojlôžkových izieb. Štandardné izby sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minichladničkou (na požiadanie môže poslúžiť ako minibar) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii vás čaká stravovanie formou bohatých bufetov. Miestny kuchár si zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách, čo z reštaurácie robí obľúbené miesto pre turistov i miestnych obyvateľov. K dispozícii je aj letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Čo by to bol za hotel v Karlových Varoch bez pestrej ponuky liečebných a wellness procedúr? V hotelovom balneo centre si doprajte napríklad perličkový, vírivý či suchý uhličitý kúpeľ, parafango, inhaláciu, ultrazvuk, elektroliečbu, oxygenoterapiu, parafín na ruky, škótsky strek, Kneippovu kúru, alebo jednu z masáží (bankovanie, lymfatickú, klasickú, reflexné a ďalšie).

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania priamo pri bodovej. Personál bol veľmi milý a vnímavý k potrebám hostí. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni (najmä masáž chrbta bola naozaj príjemná). Naozaj sa oplatí prísť a vyskúšať tento relaxačný zážitok na vlastnej koži. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni/bare. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie úplne najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.”

Nikodem Jacuk - Obchodný tím
Osobne overené v: Júli 2023

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách
Lyžovanie v Krušných horách
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec