Vydýchnite si od každodenného zhonu na dovolenke v Moravskoslezskych Beskydách. Ubytujte v Penzióne u Maryny, kde si pochutnáte na českej kuchyni a zahráte si bowling. V cene balíčka je polpenzia aj welcome drink. O zábavu sa potom postarajú okolité pamiatky a aquaparky neďaleko poľských hraníc.

O ubytovaní

Penzión u Maryny v Bocanovicich v Sliezsku je obklopený krásnym prostredím Moravskoslezských Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia na odpočinok. Na svoje si však prídu aj hostia so športovým i kultúrnym duchom. Za históriou sa vydajte do Jablunkovského arboréta a sanatória s útulnými altánkami (2,8 km) či Kláštora sestier Alžbětiniek (4,1 km), za ďalšími prírodnými monumentmi sa vydajte obdivovať Stredoveké opevnenie Šance (10,3 km) či skalný útvar Čertové mlyny (16,3 km). Zalyžovať si zájdite do Ski areálu Mosty u Jablunkova (6,2 km), na Severku (7,1 km) alebo do Ski areálu Kempaland (9,8 km).

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s televíziou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.

Niečo naviac

Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Restaurace a Penzion u Maryny

Restaurace a Penzion u Maryny

Bocanovice 3 , Bocanovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
60 m
Zjazdovka
5,2 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška
Chodník Valaška