Užite si to najlepšie z južnej Moravy v jednom pobyte. Ochutnajte vynikajúce víno a navštívte barokové pamiatky. Všetko vám umožní Penzión Rendezvous vo Valticiach, kde budete mať navyše ubytovanie s raňajkami a pri degustácii vín si pochutnáte na občerstvení v podobe studenej misy.

O ubytovaní

Penzión Rendezvous sa nachádza na južnej Morave vo Valticiach len 400 metrov od populárneho zámku Valtice a areálu s krásnymi záhradami. K Lednicko-valtickému areálu je to potom 8 km a do CHKO Pálava a Mikulova je to odtiaľ 12 km.

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v jednej z 9 komfortných dvojposteľových izieb s úložnými priestormi, televíziou, WiFi pripojením a vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC. Na recepcii je možné zapožičať fén.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na bohaté raňajky formou bufetu. Penzión sa pýši aj vlastnou vinárňou a pivničkou, kde vás čaká degustácia a raut. Ponuka je naozaj široká, pán majiteľ sa vyzná a má k dispozícii 35 druhov vín vrátane kabinetných, neskorých zberov alebo ľadového vína. V lete príde vhod záhrada s posedením pod pergolou a možnosť grilovania.

Niečo naviac

Nielenže tu ochutnáte najrôznejšie odrody, ako je napríklad Tramín, Aurelius či Chorvat, tiež sa dozviete niečo o histórii vinárstva a technologickej stránke výroby vína.

Penzion Rendezvous

Penzion Rendezvous

Střelecká 155 , Valtice
Česká republika

+420 777 060 404

antonin-neuman@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
3,6 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Južná Morava

Južná MoravaTip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia