Pobyty v Prahe pre dvoch

Praha láka návštevníkov na starobylé pamiatky aj nekonečné možnosti voľnočasových aktivít. Vydajte sa do Prahy za romantikou s partnerom, na nákupy so kamarátkou alebo napríklad do divadla s mamkou a uvidíte, že vás česká metropola nesklame.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel je ideálnou voľbou pre návštevu Prahy. Je moderný, komfortný a má vlastnú kulinársku reštauráciu. Prostredie prírodnej rezervácie je pokojné a príjemné, ako by sa hotel ani nenachádzal v Prahe. Zároveň je ale dobre dostupný autom a blízka zastávka metra umožňuje rýchle cestovanie do centra mesta za pamiatkami. Osobne sa mi najviac páčilo moderné fitness a wellness s terasou, výhľadom do záhrady a holistickým, sviečkami osvieteným interiérom.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Pobyt v českej metropole si užijete všetkými zmyslami! Urobte si výlet po jedinečných pamiatkach, zájdite si do múzea či divadla a pochutnajte na jedle v preslávených reštauráciách. Uvidíte, že keď sa na pobyt vydáte vo dvojici, radosť zo spoločných zážitkov bude dvojnásobná!

Kde sa v Prahe ubytovať?

Chystáte sa do Prahy s partnerom či partnerkou na romantický pobyt a chcete si dopriať niečo výnimočné? Potom si vyberte z našej pestrej ponuky romantických pobytov a budete mať istotu, že o vás bude postarané ako v bavlnke. Ak sa už nemôžete dočkať, až na vlastné oči uvidíte najznámejšie pamiatky, určite vám príde vhod si po mnohých nachodených kilometroch oddýchnuť v hotelovom wellness. V prípade, že sa do Prahy chystáte autom, určite oceníte, keď bude pri hoteli parkovanie zadarmo.