Pobyty v Krkonošiach s deťmi

Najvyššie české hory sú rajom nielen pre turistov, ale aj pre rodiny s deťmi. Na malých návštevníkov tu čakajú zábavné parky, náučné chodníky, bobové dráhy a nespočetné množstvo ďalších zaujímavých aktivít do každého počasia. Vydajte sa na dovolenku v Krkonošiach s deťmi a užite si parádnu rodinnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pension Relax je ideálnym ubytovaním počas návštevy Krkonôš. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Izba bola pohodlne zariadená a čistá, strava vynikajúca a personál veľmi milý. Navyše je tu možnosť relaxácie vo forme privátneho wellness s vírivkou a saunou, kde sme si po celodennom výlete na Sněžku skvele oddýchli. Stihli sme aj zopár výletov, ale určite odporúčam dlhší pobyt, pretože aktivít je v okolí naozaj veľa.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Penzión Vysoká Stráž dokonale splnil naše očakávania. Veľkou výhodou penziónu je jeho poloha blízko prírody a turistickým trasám, zároveň je to z neho len kúsok do centra Pece pod Sněžkou. Najviac nás nadchla priateľská atmosféra a pohoda, ktoré vládli medzi hosťami aj personálom. V priestrannej izbe s výhľadom na okolité kopce nám nič nechýbalo, polpenzia bola chutná. Z výletov odporúčam trasu Okolo Pece, Chodník korunami stromov a výstup na Sněžku.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Krkonoše si s deťmi užijete v lete, v zime aj v daždi

Najvyššie české pohorie je v rámci Česka aj tým najnavštevovanejším. Mimoriadnej obľube sa pritom teší práve u rodín s deťmi. A niet sa čomu diviť - okrem krásnej prírody tu na každom kroku čaká plno aktivít pre malých aj veľkých návštevníkov. Pokiaľ teda chcete vo svojich potomkoch pestovať lásku k prírode už od malička, vydajte sa na pobyt v Krkonošiach s deťmi.

Kam na dovolenku v Krkonošiach s deťmi?

Jedným z najobľúbenejších miest pre rodinnú dovolenku v rámci celej Českej republiky je Špindlerův Mlýn. Toto horské mestečko ponúka pestrú paletu možností, čo s deťmi podniknúť počas celého roka. Okolím Špindlerovho Mlýna vedie niekoľko rozprávkových náučných chodníkov a priamo v meste nájdete napríklad aquapark, bobovú dráhu či múzeum Lega. Na vrcholky okolitých kopcov vás vyvezie lanovka, ktorá v zime vozí na svahy milovníkov zimných športov. Nuda tu skrátka nehrozí za žiadneho počasia!

Ďalšou skvelou voľbou je Pec pod Sněžkou. Okrem krásnej prírody a radu atraktívnych turistických trás všetkých stupňov obťažnosti sa z Pece môžete vyviezť lanovkou až na najvyššiu českú horu Sněžku. To bude pre deti určite zážitok, o ktorom budú nadšene rozprávať kamarátom. Skvelú zábavu pre malých aj veľkých návštevníkov ponúka Relax Park so 700 m dlhou bobovou dráhou, lanovým centrom, detským ihriskom, nafukovacím hradom, bungee trampolínou a ďalšími atrakciami.

Už ste niekedy navštívili aj poľskú stranu Krkonôš? Pokiaľ nie, tak je to veľká škoda! Poľské Krkonoše sú totiž ďalšou ideálnou destináciou na dovolenku s deťmi. Parádne zázemie pre malých hostí ponúka napríklad stredisko Szklarska Poręba, kde nájdete dva nádherné vodopády, zábavný park, trolliu lezeckú zem aj les plný dinosaurov.