Vianočná dovolenka

Prežite tento rok Vianoce trochu netradične a hlavne bez starostí. Vyberte si jeden z pobytov počas Vianoc a vianočných sviatkov, čaká na vás vianočná atmosféra iných miest a ochutnáte doteraz nepoznané dobroty. Možno na vás bude pod hotelovým stromček čakať aj darček.

Načítavam ponuky...
Recenzia zákazníka

“Veľký hotel s moderným vybavením. Bazén na poslednom poschodí s úžasným výhľadom na Krakov, vírivka, sauna a para o poschodie nižšie. Pár desiatok metrov na električku, či pár stoviek metrov do židovskej štvrte Kazimierz, alebo ďalej do centra - takže super lokalita! Čisté izby, bohaté raňajky, ústretový personál hotela.”

5/5
(Alena C. - Česko Česko)
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nadeľte si tento rok pod stromček skutočnú pohodu a vyrazte na vianočný pobyt. Hotelový personál sa postará o štedrovečernú večeru, upratovanie i výzdobu, zatiaľ čo vy si budete nerušene užívať sviatočnú atmosféru a blízkosť svojej rodiny.

Nefalšovanou vianočnou atmosférou vás nadchnú metropoly

Veľkomestá po celej Európe sa každý rok v decembri rozžiaria tisíckami svetiel vianočných trhov. Nenechajte si ich tohto roku ujsť a vydajte sa na pobyt do jednoho z okolitých historických miest. Tie najkrajšie vianočné trhy sa každoročne konajú v poľskom Krakove, kde si okrem popíjania punču môžete užiť aj návštevu hradu Wawel blízko centra mesta. Ďalšie vychýrené vianočné trhy lákajú návštevníkov do Budapešti a do kúzelnej Viedne. Ďaleko to nebudete mať ani do Prahy, a tak si nenechajte ujsť stavanie vianočného stromčeka ani nákup originálnych darčekov pre vašich najbližších.

Voľné dni vás zlákajú na lyžiarsku dovolenku

Ak sa už neviete dočkať prvého snehu tejto zimy, vyrazte na vianočný pobyt do hôr. A nezabudnite si so sebou vziať aj lyže! Zasnežené kopce predsa najviac lákajú upravenými zjazdovkami, ktoré si môžete dosýta vychutnať aj počas sviatkov. Vyberte sa teda na pobyt blízko lyžiarskeho strediska, napríklad do Nízkych Tatier či na Oravu. Skvelú lyžovačku si užijete aj v Krkonošiach alebo na zjazdovkách v Rakúsku.