Vianočná dovolenka

Prežite tento rok Vianoce trochu netradične a hlavne bez starostí. Vyberte si jeden z pobytov počas Vianoc a vianočných sviatkov, čaká na vás vianočná atmosféra iných miest a ochutnáte doteraz nepoznané dobroty. Možno na vás bude pod hotelovým stromček čakať aj darček.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Nadeľte si tento rok pod stromček skutočnú pohodu a vyrazte na vianočný pobyt. Hotelový personál sa postará o štedrovečernú večeru, upratovanie i výzdobu, zatiaľ čo vy si budete nerušene užívať sviatočnú atmosféru a blízkosť svojej rodiny.

Nefalšovanou vianočnou atmosférou vás nadchnú metropoly

Veľkomestá po celej Európe sa každý rok v decembri rozžiaria tisíckami svetiel vianočných trhov. Nenechajte si ich tohto roku ujsť a vydajte sa na pobyt do jednoho z okolitých historických miest. Tie najkrajšie vianočné trhy sa každoročne konajú v poľskom Krakove, kde si okrem popíjania punču môžete užiť aj návštevu hradu Wawel blízko centra mesta. Ďalšie vychýrené vianočné trhy lákajú návštevníkov do Budapešti a do kúzelnej Viedne. Ďaleko to nebudete mať ani do Prahy, a tak si nenechajte ujsť stavanie vianočného stromčeka ani nákup originálnych darčekov pre vašich najbližších.

Voľné dni vás zlákajú na lyžiarsku dovolenku

Ak sa už neviete dočkať prvého snehu tejto zimy, vyrazte na vianočný pobyt do hôr. A nezabudnite si so sebou vziať aj lyže! Zasnežené kopce predsa najviac lákajú upravenými zjazdovkami, ktoré si môžete dosýta vychutnať aj počas sviatkov. Vyberte sa teda na pobyt blízko lyžiarskeho strediska, napríklad do Nízkych Tatier či na Oravu. Skvelú lyžovačku si užijete aj v Krkonošiach alebo na zjazdovkách v Rakúsku.