Pobyt do 200 €

Na luxusný pobyt napríklad v Alpách alebo pri Balatone nemusíte šetriť roky. V našej ponuke nájdete množstvo skvelých dovoleniek za prívetivú cenu do 200 €. Zmestíte sa do rozpočtu aj s bohatým wellness a polpenziou v 4* hoteli. Ďalšou výhodou môžu byť napríklad deti zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Prostredie hotela v pokojnej časti lesoparku ma nadchlo. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu vyšantia na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Rodinná dovolenka pre štyroch, ktorá vás nezruinuje? Luxusnejšia dovolenka pre dvoch v štvorhviezdičkovom hoteli s bohatým wellness? Parádny gastronomický zážitok? Nech už vaša predstava ideálnej dovolenky vyzerá akokoľvek, na Travelkingu ju nájdete. A to aj v cenovej kategórii do 200 €. Poďte sa o tom presvedčiť!

Do 200 € kamkoľvek na Slovensku a v Česku

Karlove Vary na luxusný, romantický víkend vo dvojici, aquapark Bešeňová pre dovolenku k spokojnosti celej rodiny, wellness pobyt plný vína pre dve kamarátky. 200 € je slušná čiastka, za ktorú dokážete vybrať akýkoľvek pobyt takmer kdekoľvek. A áno - nemusíme zostávať iba doma!

Zahraničie tiež nemusí byť drahé

Chorvátske pláže, luxusné wellness v Poľsku pri Baltskom mori alebo nádherné štvorhviezdičkové hotely v rakúskych Alpách. Za túto cenu si tiež môžete užiť pobyt v nádhernom Slovinsku, kde sa mieša história, jazerá aj hory.

Ak ste ochotní mierne poľaviť z niektorých požiadaviek (či už je to dĺžka dovolenky, alebo napríklad množstvo hviezdičiek hotela), narazíte u nás aj na lacnejšie dovolenky. Pozrite sa na náš výber pobytov do 160 €. Za naopak väčším luxusom sa vyberte do kategórie našich najdrahších pobytovnad 200 €.