Dovolenka v Poľsku pri mori

Skúste tento rok zmenu a vydajte sa na letnú dovolenku k moru na sever - do Poľska. Pobrežie Baltského mora vás ohromí piesočnatými plážami, vynikajúcou úrovňou služieb aj príjemným podnebím.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznícka podpora


Prečo vyraziť na dovolenku k moru do Poľska?

Zvlášť pokiaľ nepatríte k milovníkom horúčavy, predstavuje pre vás letná dovolenka pri Balte zaujímavú alternatívu k známym prímorským destináciám na juhu Európy či v tropických oblastiach. Letné teploty sa tu totiž pohybujú okolo príjemných 25–27 °C, čo je ideálne na výlety aj kúpanie v mori. Na dlhých udržiavaných piesočných plážach je navyše stále relatívne málo turistov a nemusíte sa teda obávať, že tu bude hlava na hlave. Väčšina hotelov na pobreží Baltského mora je navyše vybavená wellness, takže si okrem šantenia v mori užijete aj zaslúžený odpočinok v saune alebo vírivke.