Pobyt do 160 €

Chcete prežiť skvelý víkendový pobyt alebo len tak na pár dní uniknúť od starostí? Stačí rozpočet do 160 € a môžete si vybrať z wellness balíčkov, pobytov na horách, v kúpeľoch či v blízkosti pamiatok. Často navyše získate napríklad vstupenky zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách bol veľký výber, my sme si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Za 160 € si môžete vychutnať luxusnejšiu dovolenku viac-menej kdekoľvek - na Pálave s vínom v ruke, no aj na chorvátskej pláži. Preferujete relax pri vode, objavovanie prírodných krás, kultúrne zážitky alebo dobrodružstvo? Existuje mnoho cenovo dostupných možností, ktoré vám umožnia prežiť príjemnú dovolenku bez zaťaženia rozpočtu.

Príroda, voda, mestá aj všetko dohromady

Ponúka sa mnoho kúpeľných miest, ktoré poskytujú pobyty v cene do 160 €. Nemusíte cestovať ďaleko, ak nechcete – v slovenských kúpeľoch je krásne a postarajú sa tam o vás dokonale. Ak ale cestujete radi, rozhodne odporúčame vyskúšať populárne maďarské kúpele. Aj tu si v cene do 160 € môžete vychutnať liečebné procedúry, wellness služby a všadeprítomný pokoj kúpeľného mestečka, často navyše s nejakým bonusom v cene.

Za prírodou sa potom skúste vydať k našim rakúskym susedom. Do 160 € si užijete pobyt v rakúskych Alpách aj pri známych rakúskych jazerách.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás napospas osudu - ponúkame aj výber príjemných pobytov do 60 € aj do 120 €. Za drahšími pobytmi sa vydajte do kategórií pobytov do 200 € alebo nad 200 €.