Pobyt do 120 €

Doprajte si skvelú dovolenku za nízku cenu. Máte rozpočet len do 120 €? To vôbec nevadí, ponuka pobytov je dostatočne široká. Pozriete sa do Vysokých Tatier, k maďarskému Hévízu či na južnú Moravu a užiť si môžete aj wellness alebo vstup do kúpeľov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na môj prvý pobyt v Mariánskych Lázňach bol Hotel Flora *** skvelou voľbou. Vďaka jeho lokalite sme to k najbližšej kolonáde mali doslova iba pár krokov. Izba bola menšia, ale moderná a čistá. Milo nás prekvapila aj strava, a to predovšetkým trojchodové večere, pri ktorých bola možnosť voľby zo 4 hlavných jedál. Z okolitých výletov určite odporúčam navštíviť park Boheminium, kde môžete vidieť miniatúry všetkých najkrajších stavieb Českej republiky.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Dovolenka, za ktorú miniete maximálne 120 €, rozhodne nemusí byť len pod stanom. Samozrejme, aj kempovanie má niečo do seba, ale nemusíte sa s nižším budgetom obmedzovať len naň. Vydajte sa s nami do slovenských hôr, do poľských miest, do českých wellness hotelov aj maďarských kúpeľov.

Dovolenka snov do 120 €

Aj za 120 € si môžete užívať relaxáciu a odpočinok vo wellness hoteloch nielen u nás, ale aj v okolitých štátoch. Napríklad také Rakúsko blízko nádherným výhľadom na hory a jazerá alebo Poľsko so všetkým, čo ponúka. Keď budete mať šťastie, možno narazíte aj na pobyt pri mori, ktorý sa cenovo bude pohybovať v tejto relácii.

Samozrejme ani hory, romantika alebo pobyty plné vína nemusia vyjsť drahšie ako za 120 €. Záleží iba na vašich preferenciách a možnostiach dopravy.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás v štichu - ponúkame aj výber mnohých fajn pobytov do 60 €. Drahšie pobyty u nás máme tiež – prezrite si naše kategórie pobytov do 160 €, do 200 € alebo nad 200 €.