Pobyt do 120 €

Doprajte si skvelú dovolenku za nízku cenu. Máte rozpočet len do 120 €? To vôbec nevadí, ponuka pobytov je dostatočne široká. Pozriete sa do Vysokých Tatier, k maďarskému Hévízu či na južnú Moravu a užiť si môžete aj wellness alebo vstup do kúpeľov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách nechýbal veľký výber, my si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Dovolenka, za ktorú miniete maximálne 120 €, rozhodne nemusí byť len pod stanom. Samozrejme, aj kempovanie má niečo do seba, ale nemusíte sa s nižším budgetom obmedzovať len naň. Vydajte sa s nami do slovenských hôr, do poľských miest, do českých wellness hotelov aj maďarských kúpeľov.

Dovolenka snov do 120 €

Aj za 120 € si môžete užívať relaxáciu a odpočinok vo wellness hoteloch nielen u nás, ale aj v okolitých štátoch. Napríklad také Rakúsko blízko nádherným výhľadom na hory a jazerá alebo Poľsko so všetkým, čo ponúka. Keď budete mať šťastie, možno narazíte aj na pobyt pri mori, ktorý sa cenovo bude pohybovať v tejto relácii.

Samozrejme ani hory, romantika alebo pobyty plné vína nemusia vyjsť drahšie ako za 120 €. Záleží iba na vašich preferenciách a možnostiach dopravy.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás v štichu - ponúkame aj výber mnohých fajn pobytov do 60 €. Drahšie pobyty u nás máme tiež – prezrite si naše kategórie pobytov do 160 €, do 200 € alebo nad 200 €.