Dovolenka v Chorvátsku

Užite si relaxáciu na pláži, slnenie, kúpanie sa v mori a pokoj prímorského letoviska na dovolenke v Chorvátsku, ktoré je stále jednou z najobľúbenejších destinácií na letný pobyt.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Chorvátsko je veľká krajina a vybrať si to pravé miesto na letnú dovolenku nie je len tak. Môžeme vás uistiť, že hotely v našej ponuke nájdete v obľúbených turistických letoviskách. Tých je totiž v Chorvátsku veľa!

Na dovolenku do Istrie nemusíte cestovať ďaleko, ide o polostrov v severnej časti Chorvátska. Ďalšou oblasťou plnou krásnych miest na pobyt je Dalmácia, ktorá zaberá prakticky celú južnú polovicu krajiny. K hlavným letoviskám Dalmácie patrí Split, Makarská, Zadar, Šibenik a Dubrovník.

Chorvátsko bez mora? To snáď ani nejde!

Je nám jasné, že do Chorvátska vyrážate predovšetkým kvôli krásnemu moru, v ktorom sa môžete vykúpať. Jadranské more, ľudovo nazývané Jadran, má v lete príjemnú teplotu, preto nie je divu, že je obľúbeným cieľom turistov z okolitých krajín, ktoré more nemajú.

A čo pláž? Uprednostníte piesočnú pláž, kde si môžete pokojne ľahnúť rovno na zem a slniť sa zatiaľ čo si deti budú stavať hrad, alebo zvolíte kamienkovú či betónovú pláž, kde je síce ideálnejšie mať so sebou matrac či ležadlo, aby vás nikde nič netlačilo, ale zároveň nebudete musieť riešiť piesok, ktorý sa dostane všade? V Chorvátsku nájdete všetky tri typy pláží!