Romantická dovolenka v Rakúsku

Objavte miesto, ktoré je pre romantiku ako stvorené a vydajte sa so svojou drahou polovičkou do čarovného Rakúska, kde sa konečne budete môcť venovať len sami sebe. Vaša láska v Rakúsku ešte viac rozkvitne.

Načítavam ponuky...


Chcete si na svojom pobyte užiť so svojou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytom nemusíte jazdiť ďaleko, stačí zavítať do susedného Rakúska. Či už zamierite do Viedne plnej pamiatok, alebo do hôr s rozmanitou prírodou, z našej ponuky hotelov a penziónov si iste vyberiete.

Romantická dovolenka v Rakúsku

Pod pojmom „romantika“ si každý z nás predstaví niečo iné. Čo teda očakávať od romantického pobytu? Je to rôzne. Niekedy romantika tkvie v čarovnom prostredí, v ktorom sa hotel nachádza. Inokedy zase v samotných interiéroch hotela. Vybrať si môžete aj z pobytov, kde v balíčku nájdete romantickú večeru pri sviečkach, vstup do privátneho wellness, fľašu šampanského alebo napríklad nočné sánkovanie na osvetlenej dráhe či après-ski na terase s panoramatickým výhľadom a hudbou, čo je podľa nás poriadna romantika!

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa tiež po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.