Ubytovanie so psom

Nechcete sa od svojho štvornohého miláčika vzdialiť ani na krok? Vezmite ho na dovolenku so sebou. Nemusíte prosiť príbuzných, aby sa oň postarali, alebo riešiť ubytovanie v psom hoteli. Chaty a chalupy so psom sú vám k dispozícii po celej republike. Vyrazte na dovolenku s celou rodinou, vrátane štvornohého priateľa, ktorý bude najšťastnejší, keď bude s vami.
Načítavam ponuky...

celkom 1416 ponúk


Ubytovaniu so psom nestojí nič v ceste. Prenajmite si celý objekt v prírode, kde sa bude páčiť nielen vám, ale aj vášmu psíkovi. Chaty a chalupy v rôznych kútoch republiky vám poskytnú všetko, čo si môžete priať na ideálnu dovolenku s celou rodinou.

Kde nájsť ubytovanie so psom?

Svojho štvornohého priateľa môžete vziať so sebou napríklad na chatu v horách. Spoločne tak môžete podniknúť dobrodružstvo v českých pohoriach, či už na Šumave alebo v Jizerských horách. Vydajte sa za turistikou a kochajte sa českou krajinou, zatiaľ čo bude váš psík vyčíňať v rýdzej prírode.

V lete oceníte vy aj váš maznáčik ubytovanie pri vode, kde sa v sparných dňoch budete môcť ochladiť. V Česku nájdete veľa krásnych chát pri lese neďaleko sviežich rybníkov, priehrad alebo prírodných kúpalísk, pri ktorých býva mnoho vyžití aj na dovolenku s deťmi.

Zvoliť si môžete víkendový pobyt alebo celotýždennú dovolenku. Psy majú v ubytovaní dvere otvorené bez ohľadu na ročné obdobie. Siahnite po letnom pobyte alebo dovolenke pri zjazdovke, Kde so svojím chlpatým miláčikom zažijete nezabudnuteľné zimné radovánky.