Ubytovanie so satelitom

Možno vám nebude priať počasie alebo sa budete cítiť unavení. Pre takéto prípady vám skvele poslúži chata či chalupa so satelitnou televíziou. Budete si môcť vybrať z množstva klasických programov a sledovať to, čo vás baví. Trochu odpočinku vás zase postaví na nohy a svoju dovolenku si budete môcť užiť naplno.
Načítavam ponuky...

celkom 714 ponúk


Čo podniknúť, keď vonku prší? Urobte si pohodu vo svojom ubytovaní, tak ako ste zvyknutí z domova. Vďaka chate či chalupe so satelitom si pustíte reláciu, film alebo seriál, ktorý máte radi. Z desiatku programov si môžete vybrať ten, na ktorý máte práve chuť.

Čo vám ešte chata so satelitom môže ponúknuť?

Chata s televíziou so satelitom alebo multimediálnym prehrávačom vám príde vhod pri dlhých zimných večeroch. Potom čo sa vrátite zo zjazdovky, budete môcť vypnúť pri svojom obľúbenom seriáli a nechať telo i myseľ odpočinúť.

Keď je reč o odpočinku, vďaka wellness chatám sa môžete mať na dovolenke ako v rozprávke. Či už cestujete s rodinou alebo vo dvojici, určite oceníte súkromnú vírivku alebo saunu. Niektoré chaty vám ponúknu aj vyhrievaný vnútorný bazén.

V lete, naopak, budete vďační za vonkajší bazén alebo chatu pri vode, aby ste mali možnosť sa v horúcich dňoch schladiť. Večery môžete tráviť na vonkajšej terase alebo na záhrade pri grile.