Ubytovanie s vnútorným krbom

Len si to predstavte. Sedíte so svojimi blízkymi v útulnej chate, kde v krbe plápolá oheň, ktorý pomaly rozohrieva vaše telá skrehnuté po dni strávenom na kopci. Vonku sa ženú všetci čerti, ale vy sa v pokoji rozprávate a po dúškach popíjate horúce kakao. Na chatách s krbom zažijete hrejivú atmosféru domova, aj keď od toho svojho budete ďaleko.
Načítavam ponuky...

celkom 1314 ponúk


Chaty s krbom oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch. Nielenže vnútorný krb vytvorí rozprávkovú atmosféru, ale tiež zohreje celé vaše telo zamrznuté po popoludní na zjazdovke. V prenajatej chate vám bude k dispozícii najrôznejšie vybavenie, vrátane kuchyne, kde si pripravíte k odpočinku pri krbe niečo dobré na zub.

Kde si vybrať to najlepšie ubytovanie s krbom?

Už teraz sa nemôžete dočkať, až svahy pokryje sneh a vy budete môcť vyraziť na hory? Rezervujte si chalupu v horách, ktorá vám poskytne potrebný komfort na to, aby ste mohli s čistou hlavou vykročiť za zážitkami.

V Česku sa v zime oplatí podniknúť výlet do jedného z pohorí. Samozrejme neurobíte chybu, ak si zvolíte za cieľ Krkonoše, kde nájdete ľahké aj náročné zjazdovky, ale aj mnoho ďalších príležitostí na zimné športy. Trúfli by ste si napríklad na Sněžku? Za turistikou sa môžete vydať, aj keď je vonku pod nulou. Či už sa rozhodnete pre čokoľvek, jedno je isté, večer sa vrátite do zohriatej chaty.

Nezavrhujte však ani ďalšie české hory. Jeseníky skrývajú tiež mnoho mimoriadne pekných zjazdoviek, na Šumave zase zažijete veľa zábavy na zamrznutom Lipne, v Jizerských horách sa môžete na lyžiach preháňať priamo pod Ještědom a v Krušných horách si vyskúšate najdlhšiu zjazdovku v Česku.