Ubytovanie pri golfovom ihrisku

Láka vás prežiť letnú dovolenku aktívne? Zvoľte si jednu z ponúkaných chát blízko golfového ihriska a odneste si z dovolenky spomienky na neopakovateľné golfové momenty. Nezáleží na tom, či ste začiatočníci alebo trénujete na turnaje, na slovenských a českých ihriskách na vás čakajú hektáre zážitkov.
Načítavam ponuky...

celkom 608 ponúk


Vďaka viac ako 100 golfovým rezortom je v Česku dostatok príležitostí, kde si zahrať golf. České golfové ihriská potešia ako začiatočníkov, tak ostrieľaných golfistov. Užiť si zaujímavé golfové momenty môžete so skupinou priateľov, kolegami alebo s rodinou. Výberom jednej z chát na Travelkingu trafíte loptičku priamo do jamky.

Kam vyraziť za golfom?

Dokonale upravené golfové ihriská objavíte po celej republike. Zvlášť obľúbený je rezort pri Karlových Varoch, kde sa môžete ubytovať v jednom z luxusných objektov alebo si po návrate z ihriska dopriať trochu rozmaznávania vďaka unikátnemu wellness pobytu. V srdci Beskýd sa zase ukrýva golfový rezort patriaci medzi najväčší v Európe. V Jizerských horách si zahráte golf hneď po Ještědom.

S kým za golfom vyraziť? Ak plánujete dovolenku s deťmi, nemusíte sa príjemných chvíľ na ihrisku vzdávať. Pre deti majú mnohé rezorty pripravené golfové akadémie alebo letné golfové kempy. Aktívny odpočinok si ale môžete užiť aj s kolegami z práce, teambuildingy a firemné akcie sú na chatách blízko golfových ihrísk veľmi vítané.

Prenajmite si na svoje golfové radovánky chatu alebo chalupu, od ktorej to k vysnívanej zábave nebudete mať ďaleko. Vďaka tomu, že bude celý objekt patriť iba vám, si doprajete ničím nerušený odpočinok pri vnútornom bazéne alebo pri vírivke.