Ubytovanie s chytrou TV

Chcete si skrátiť dlhé zimné večery? Siahnite po chate či chalupe s multimediálnym prehrávačom alebo chytrou televíziou a o zábavu nebudete mať núdzu. Vyberiete si obľúbený film z ponuky a užite si mimoriadne filmové okamihy s blízkymi. Či už nepraje počasie, alebo sa cítite unavení, chytrou televíziou v ubytovaní vám príde vhod.
Načítavam ponuky...

celkom 250 ponúk


Bežný televízor so satelitom má vo vybavení takmer každá chata a chalupa z našej ponuky. Niektoré majú aj multimediálny prehrávač alebo chytrý televízor, vďaka ktorému môžete využívať streamovacie platformy alebo si púšťať videá na YouTube. Ak patríte medzi náročnejších divákov, potom vedzte, že vám chaty z našej ponuky urobia radosť.

Čo vám poskytne chata s chytrým televízorom?

Čo podniknúť potom, čo sa vrátite z výletov na ubytovanie? Chaty s chytrým televízorom vám zaistia veľa zábavy. V lete môžete relaxovať na vonkajšej terase . Na záhrade, ktorá býva súčasťou ubytovania, môžete zase využívať gril, [ohnisko](https://travelking.sk/chaty- chalupy/ohnisko) alebo detské ihrisko. Užiť si môžete tiež kúpanie vo vonkajšom bazéne**.

V zime vám príde po chuti zimná záhrada, kde vám bude teplo, aj keď sa vonku ženú všetci čerti. V plne vybavenej kuchyni s chladničkou a mrazničkou si môžete pripraviť dobré jedlo a pochutnať si na ňom na vnútornej terase.

Užiť si môžete aj wellness pobyt. Vyberte si ubytovanie so súkromnou vírivkou alebo saunou . Potom čo si dostatočne oddýchnete, si môžete pustiť čokoľvek budete chcieť na chytrej televízii.