Prenájom domu

Všade dobre, na dovolenke najlepšie. Prenajmite si dom priamo od majiteľa a užite si atmosféru domova, nech už vyrazíte kamkoľvek. Priestranný dom vám poskytne všetko, čo si od dokonalej rodinnej dovolenky sľubujete. Budete to mať blízko k prírode, oddýchnete si od všetkých starostí a nazbierate množstvo zážitkov. Tak vyrazte trebárs hneď, váš dom už na vás čaká.
Načítavam ponuky...

celkom 137 ponúk


Dom v prírode vám poskytne skvelé zázemie, nech už s letnou dovolenkou plánujete naložiť akokoľvek. Či už chcete vyraziť za turistikou, jazdiť na bicykli alebo len relaxovať. K zážitkom to budete mať len pár krokov, a navyše sa budete môcť vždy vrátiť do štýlového domu, ktorý tu bude len pre vás.

Kde si prenajať dom priamo do majiteľa?

V Česku nájdete krásne miesta na každom rohu. Vyraziť môžete na akúkoľvek svetovú stranu, po celej republike objavíte oblasti, v ktorých je radosť tráviť dovolenku. Čo napríklad dom v Krušných horách, Jizerských horách alebo Orlických horách? Skvelý pobyt si tu užijete nielen v letných mesiacoch, ale aj v zime na zjazdovke.

Pokiaľ vás horské prostredie neláka, prenajmite si dom priamo do majiteľa napríklad v Českom raji alebo na južnej Morave. Čakajú tu na vás odpočinkové prechádzky v údolí riek alebo skalné útvary, ktoré povzbudia vašu fantáziu.

V lete určite siahnite po dome pri vode. Keď bude slnko páliť, určite oceníte neďaleké prírodné kúpalisko alebo bazén, kde sa budete môcť osviežiť. Deti sa tu vybláznia na šmykľavkách a toboganoch a vy môžete chytať bronz na lehátku alebo na deke. Nerušený relax si užijete, ak si prenajmete dom s vonkajším bazénom, ktorý bude slúžiť len vám.