Ubytovanie s chladničkou

Nie je nad domáce pochúťky. Na chatách a chalupách s plne vybavenou kuchyňou si môžete uvariť, upiecť alebo vypražiť čokoľvek, na čo máte chuť. Samozrejmosťou je aj chladnička, vďaka ktorej zostanú vaše suroviny aj hotové pokrmy čerstvé a chutné. Doprajte si, čo máte radi, a buďte na dovolenke ako doma.
Načítavam ponuky...

celkom 2419 ponúk


Chaty a chalupy z našej ponuky vám môžu ponúknuť plne vybavenú kuchyňu, v ktorej vám nebude nič chýbať. Počítať môžete s chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou aj rýchlovarnou kanvicou. Vaše obľúbené jedlá, desiate pre deti aj horúce nápoje si tak môžete dopriať kedykoľvek počas dňa.

Čo vám ešte chata z našej ponuky poskytne?

Pokiaľ si prenajmete jednu z chát z našej ponuky, môžete sa tešiť na jedinečné pohodlie. Budete tu mať všetko, čo k spokojnej dovolenke potrebujete. V lete môžete tráviť čas na záhrade alebo vonkajšej terase a využiť gril alebo vonkajší bazén.

V zime zase po návrate zo zjazdovky oceníte niečo, čo vás zahreje. Môžeme vám ponúknuť saunu, vírivku alebo vnútorný krb. Oddýchnuť si môžete aj vo vnútornom bazéne s teplou vodou.

Wellness pobyt vás poteší na tele i na duši, či už vyrážate vo dvojici alebo s celou rodinou. Oddýchnete si a zabudnete na všetky starosti. Navyše si môžete v úplnom súkromí pripraviť dobré jedlo i pitie a užiť si mimoriadne momenty v spoločnosti tých, ktorých máte radi.