Ubytovanie s ohniskom

Dovolenka ako vystrihnutá z romantického filmu na vás čaká na na chate s ohniskom, pri ktorom si s blízkymi užijete nezabudnuteľné intímne momenty. Do večera môžete básniť o svojich snoch, a pritom zostať v teple. Nič vám nebráni ani chytiť gitaru a z plného hrdla osláviť, že ste všetci pohromade. Tak ktorá chata s ohniskom si vás získa?
Načítavam ponuky...

celkom 1712 ponúk


Letnú dovolenku podľa vašich predstáv zažijete na krásnej chate v prírode. Budete to mať len pár krokov do lesa alebo na lúku, kde si doprajete zaslúžené chvíle odpočinku. Ešte lepšie zážitky si z pobytu odveziete, ak si vyberiete chalupu s ohniskom, pri ktorom môžete rozjímať dlho do noci alebo si opekať špekáčiky.

Kam vyraziť na chatu s ohniskom?

V Českej republike nie je o kúzelné miesta núdze. Vyrazte napríklad na chatu v horách, kde môžete podnikať výlety po hrebeňoch a užívať si neprekonateľné výhľady. Jeseníky, Jizerské hory alebo Šumava splnia vaše predstavy o perfektnej aktívnej dovolenke.

Môžete sa však vydať aj na juh republiky a dopriať si nenáročné prechádzky alebo túry po cykloturistických trasách v nádhernej krajine. Južná Morava a južné Čechy už netrpezlivo čakajú, aby sa vám mohli ukázať v celej svojej kráse. Čoskoro pochopíte, že za pohodovú rodinnú dovolenku nemusíte jazdiť ďaleko.

V letných mesiacoch vyberajte chaty, ktoré sú blízko prírodného kúpaliska alebo majú vlastný vonkajší bazén. Pri teplotných rekordoch sa budete môcť schladiť v príjemnom prostredí a večer si oddýchnete pri ohnisku alebo grile.