Ubytovanie s bazénikom pre deti

Horúce letné dni nedokáže nič vylepšiť tak ako osviežujúca voda v bazéne. Cestujete na dovolenku s deťmi? Potom si vyberte chatu či chalupu s malým detským bazénikom, vďaka ktorému sa budú vaše deti môcť vyblázniť vo vode, a pritom zostať v bezpečí. Vodné radovánky čakajú, tak si nezabudnite zbaliť plavky!
Načítavam ponuky...

celkom 80 ponúk


Letnú dovolenku si najlepšie užijete, ak sa ubytujete v útulnej chate pri vode. V horúcich dňoch sa budete mať kde schladiť a kde odpočívať. Leňošenie pri vode môžete striedať s vychádzkami do prírody v okolí alebo objavovaním kultúrnych pamiatok. Neznie to ako recept na dokonalé leto?

Akú chatu pri vode si vybrať?

Vďaka rozmanitej ponuke chát a chalúp na Travelkingu si môžete vybrať ubytovanie presne podľa svojho gusta. Máte radi pobyt v prírode? Potom si vyberte chalupu pri rybníku, pri jazere alebo neďaleko priehrady. Kedykoľvek si sem budete môcť zájsť osviežiť alebo opaľovať.

Naopak ak preferujete priezračnú vodu v bazéne a veľa zábavných atrakcií, dajte šancu chate neďaleko verejného bazénu alebo kúpaliska. Užijete si tu veľa zábavy na toboganoch a šmykľavkách, nachytáte bronz na lúke alebo si pochutnáte na občerstvení zo stánku.

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí majú radi svoje súkromie, najlepším riešením pre vás bude chata s vlastným vonkajším bazénom. Tešiť sa tak môžete na veľa zábavy bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty zo svojho ubytovania.