Ihrisko pri ubytovaní

Nič nepoteší deti na dovolenke viac ako ihrisko priamo pri ubytovaní. Či už ide o detské ihrisko so šmykľavkami, hojdačkami a pieskoviskom, alebo o ihrisko športové, sľubuje takýto pobyt veľa zábavy. Zabavia sa deti aj dospelí, obzvlášť, keď to k svojej chate budú mať len pár krokov. Siahnite po chate či chalupe pri ihrisku a užite si pobyt naplno.
Načítavam ponuky...

celkom 849 ponúk


Pokiaľ si vyberiete chatu či chalupu s ihriskom, budete mať o zábavu postarané. Príležitostí na zábavu však máte oveľa viac. V našej ponuke nájdete napríklad chaty s vonkajším bazénom, v ktorom sa vy aj vaše deti v horúcom lete dosýta vybláznite. Tiež aquaparky a blízke verejné bazény vám zaistia tú správnu rodinnú dovolenku.

Kam vyraziť na chatu s ihriskom?

Chaty a chalupy v našej ponuke vám ponúknuť maximálny komfort a súkromie, ktoré potrebujete. Budete môcť vydýchnuť v krásnom prírodnom prostredí a nechať všetky starosti za hlavou. Zvoliť si môžete útulnú drevenicu, jedinečný luxusný objekt alebo priestranný apartmán so všetkým, čo k tomu patrí.

Chata neďaleko ihriska sa skvele hodí pre školy v prírode alebo firemné akcie. Na športových ihriskách si zahráte volejbal, basketbal alebo futbal, na tých detských zase potešíte svoje ratolesti. V ponuke nechýbajú ani chaty blízko golfového ihriska, ktoré využijú skúsení golfisti aj úplní začiatočníci.