Ubytovanie s hojdačkou

Máte v pláne dovolenku s malými deťmi? Potom siahnite po chate či chalupe s hojdačkou, preliezkami alebo inými detskými hrami. Vaše ratolesti budú mať o zábavu postarané a vy si môžete užívať spoločné chvíle s rodinou v pokoji a pohode. Tie detské úsmevy za to stoja.
Načítavam ponuky...

celkom 1271 ponúk


Chaty a chalupy z ponuky na Travelkingu sú ako stvorené na rodinnú dovolenku. V okolí chaty čaká veľa zábavy aj na tých najmenších. Potom čo sa vrátite z výletov, peších alebo na bicykli, budú sa môcť hrať v príjemnom prírodnom prostredí a na čerstvom vzduchu.

Čo čakať od chaty, keď cestujete s deťmi?

Ak vyrážate na dovolenku s deťmi, môžete si vybrať chatu s množstvo vybavenia pre deti. Pohrať sa môžu na trampolíne, osviežiť sa v malom detskom bazéniku alebo si užiť srandu na neďalekom ihrisku. V chate s hojdačkou alebo preliezačkami priamo v záhradke sa vaše ratolesti určite nudiť nebudú.

Buďte na dovolenke v pokoji a myslite aj na bezpečie. Vyberte si oplotenú záhradu a buďte si istí, že deti počas hrania zostanú v blízkosti ubytovania. Vďační budete tiež za detskú postieľku pre tých najmenších, ktorým sa tak bude spať rovnako dobre ako doma.

V Česku si s deťmi užijete naozaj skvelú dovolenku. Príjemné výlety a spoznávanie kultúrnych i prírodných zaujímavostí vám ponúkne napríklad oblasť Českého raja alebo južné Čechy. Dovolenku plnú nevšedných zážitkov si užijete aj vtedy, keď sa ubytujete v horách. Zamierte napríklad do Jizerských hôr, na Šumavu alebo do Krkonôš.