Pobyt na samote

Uniknite každodenným starostiam a rozlúčte sa s hlučným veľkomestom. Čaká vás dokonalý pobyt na samote v samotnom srdci prírody, ďaleko od civilizácie a moderných výdobytkov. Len vy a pokoj. Z našej ponuky si vyberte chatu či chalupu na samote, ktorá vám poskytne dostatok súkromia a priestoru na skutočný odpočinok.
Načítavam ponuky...

celkom 584 ponúk


Žiadne davy turistov. Žiadne prepchaté cesty. Nechajte mestský ruch za chrbtom a vyrazte na chatu či chalupu na samote, kde vás nebude nikto a nič rušiť. Odýýchnete si tu v úplnom pokoji a pohode a budete sa môcť venovať len sebe a svojim blízkym. V blízkosti prírody vám bude tak krásne, ako už dlho nie.

Prečo si vybrať chalupu na samote?

Ste samotári, alebo len potrebujete na chvíľu vydýchnuť? Chata na samote vám príde vhod. Môžete sa tu venovať tomu, čo máte radi. Vyrazte napríklad za turistikou do Krkonôš, Jizerských hôr alebo Beskýd. Alebo si užite parádne cykloturistické trasy v južných Čechách, raji pre milovníkov cyklistiky a malebnej krajiny.

Pokiaľ chcete len relaxovať, nie je problém. Potom si vyberte chatu s vonkajším bazénom alebo vírivkou, nech je váš wellness pobyt naozaj dokonalý. V súkromí si užijete pokojné momenty so svojimi blízkymi alebo s knižkou.

Koho so sebou na samotu vziať? Prenájom celého objektu je totiž ideálny na rodinnú dovolenku. Môžete tiež usporiadať v štýlovom priestore teambuilding či večierok s tými najbližšími. Oslavovať tu môžete, ako dlho budete chcieť, najbližší susedia sú v dostatočnej vzdialenosti.