Ubytovanie s televízorom

Ako si na dovolenke príjemne skrátiť dlhé večery? Je to jednoduché, vyberte si chatu či chalupu s televíziou a o zábavu budete mať postarané. Zostanete v obraze o tom, čo sa deje vo svete, pustíte si film a neunikne vám ani diel obľúbeného seriálu. Televízia v ubytovaní sa hodí, aj keď budete väčšinu času tráviť na výletoch v prírode. Veď kto by pohrdol dobrou rodinnou komédiou po návrate z ciest?
Načítavam ponuky...

celkom 2189 ponúk


Televíziu vám v základnom vybavení ponúkne takmer každá chata a chalupa z našej ponuky. Niektoré majú satelit a možno na nich tak pozerať na bežné televízne programy, inde si zase budete užívať výhody chytrej televízie a môžete si pustiť si napríklad film z nových streamovacích platforiem.

Čo vám poskytne chata s televíziou?

Večery s blízkymi môžete vo svojom ubytovaní tráviť rôznymi aktivitami. V lete vám príde vhod vonkajšia terasa, na ktorej môžete zostávať dlho do noci a využívať gril alebo ohnisko na prípravu dobrého jedla. Zabaví vás tiež kúpanie vo vonkajšom bazéne.

V zime naopak môžete tráviť čas v zimnej záhrade, kde zostanete v kontakte s prírodou, aj keď je vonku chladno. Môžete si v plne vybavenej kuchyni s chladničkou pripraviť občerstvenie a na terase sa potom rozprávať alebo hrať spoločenské hry.

Potom čo sa vybláznite na zjazdovkách, vás bude čakať súkromná vírivka alebo sauna. Po relaxe určite oceníte chatu s televíziou, aby ste si pustili obľúbený seriál.