Ubytovanie s krytým vonkajším posedením

Kde inde tráviť príjemné chvíľky s tými najbližšími ako na krytom vonkajšom posedení. Môžete tu raňajkovať, pripraviť si pochúťky na grile alebo hrať spoločenské hry. Mierny dážď ani horúce slnečné lúče vašim večierkom na terase nezbránia. Vyberte si jednu z chát a chalúp s krytým vonkajším posedením a získajte útulné miesto na trávenie voľného času na dovolenke.
Načítavam ponuky...

celkom 479 ponúk


Zháňate útulnú chatu či chalupu, v ktorej sa budete cítiť skvele? Siahnite po jednej z chát a chalúp s krytým vonkajším posedením a zaistite si naozaj príjemné ubytovanie. Vďaka chate v prírode s vonkajšou terasou budete môcť tráviť veľa chvíľ v obklopení zelene a z dovolenky sa tak vrátite oddýchnutí, ako už dlho nie.

Čo ďalšie vám môže chata či chalupa ponúknuť?

Ak je pre vás dovolenka hlavne o odpočinku, potom určite oceníte unikátny wellness pobyt, v ktorom si budete môcť dopriať súkromnú vírivku, saunu alebo vyhrievaný kúpací sud. Relaxovať môžete aj vo vnútornom bazéne, vďaka ktorému nemusíte brať ohľad na počasie.

Fandíte radšej aktívnej dovolenke? Potom sa pre vás chata alebo chalupa stane útočiskom, z ktorého môžete podnikať veľa výletov za dobrodružstvom. Vyrazte za cykloturistikou, naplánujte si pešie túry v horách alebo sa venujte športovému rybárčeniu v areáloch aj bez povolenia. Či už sa chcete venovať čomukoľvek, vždy sa vrátite do komfortného ubytovania so všetkým, čo k tomu patrí.