Ubytovanie s pieskoviskom

Cestujete s malými deťmi a chcete im dopriať pekné zážitky? Vyberte si chatu s pieskoviskom alebo detským ihriskom a vaše ratolesti budú mať o zábavu postarané. Pieskovisko budete mať hneď na pozemku pri chate a bude patriť len vám, rovnako ako celá chata a jej vybavenie.
Načítavam ponuky...

celkom 1096 ponúk


Cestovanie s malými deťmi nemusí byť len makačka. Chaty a chalupy z našej ponuky sú pripravené aj na tých najmenších hostí. Nemusíte tak vymýšľať, ako svoje deti zabavíte, vyžitia budú mať pri ubytovaní viac ako dosť. A nudiť sa určite nebudete ani vy.

Akú chatu si vybrať pre dovolenku s malými deťmi?

Vyberte si chatu či chalupu vhodnú pre rodiny s deťmi a získate tak veľa možností zábavy. Siahnite napríklad po chate neďaleko detského ihriska, chatu s detským bazénikom alebo preliezačkami.

Aby vaše deti zostali na dovolenke v bezpečí, je k dispozícii aj ubytovanie s detskou postieľkou a oplotenou záhradou. Vďaka tej si môžete so sebou vziať aj domáceho maznáčika.

Za skvelou dovolenku nemusíte vyrážať za hranice. S deťmi si užijete príjemné výlety napríklad v Českom raji alebo v južných Čechách. Dovolenka plná krásnych zážitkov na vás potom čaká aj v horách. Zamierte napríklad do Jizerských hôr, Jesenníkov alebo na Šumavu.