Ubytovanie pri vleku

Prečo jazdiť niekoľko kilometrov k zjazdovke, keď môžete mať vlek za rohom? Útulné chaty a chalupy pri vleku potešia každého vášnivého lyžiara či snowboardistu. Cez deň si môžete bezstarostne užívať zasneženú stránu hôr a večer odpočívať v komfortnom ubytovaní, kde vám nebude nič chýbať. Tak naložte lyže a vyrazte v ústrety zimným radovánkam.
Načítavam ponuky...

celkom 175 ponúk


Kde si užiť najlepšiu zimnú dovolenku? Na chate pri vleku budete mať všetko, čo potrebujete na perfektný pobyt. Komfort, všetko vybavenie, súkromie a zjazdovku za rohom. Ideálne je ubytovanie z našej ponuky aj pre rodiny s deťmi alebo pre romantické pobyty vo dvojici.

Kam na chate pri vleku?

Parádne lyžovanie si užijete aj v našej kotline, stačí vyraziť na chatu v horách, kde máte istotu snehu. Za rajom zimných športov sa vydajte napríklad do Krkonôš, kde na vás čakajú zjazdovky všetkých náročností i bežkárske trasy.

Báječnú zimnú dovolenku si užijete aj v Jizerských horách, Krušných horách alebo na Šumave. Chatu si v týchto krásnych lokalitách môžete prenajať aj na špeciálne udalosti, ako sú Vianoce alebo Silvester, a spojiť tak oslavy so svojou obľúbenou aktivitou.

Potom čo sa dostatočne vybláznite na zjazdovke, vrátite sa do hrejivej chaty. So saunou alebo vírivkou, ktorú nájdete vo svojom ubytovaní, sa vám bude po dni na kopci odpočívať jedna báseň. Wellness pobyt spojený s aktívnym odpočinkom – čo viac si priať?