Ubytovanie s obliečkami

Pribaliť si obliečky, alebo nie? Neťahajte so sebou posteľnú bielizeň zbytočne, v týchto chatách a chalupách sú obliečky pre všetky lôžka zaistené. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa vyspíte vo voňavých a čistých obliečkach. V tak pohodlnej posteli zaspíte ako na obláčiku aj bez počítania ovečiek.
Načítavam ponuky...

celkom 862 ponúk


Balenie na dovolenku dá vždy poriadne zabrať. Dobrá správa ale je, že so sebou nemusíte vláčiť obliečky. Vo väčšine chát a chalúp z našej ponuky totiž máte obliečky pre všetky lôžka zaistená. Tak si zbaľte len to najnutnejšie a zvyšok nechajte na ubytovanie.

Čo vám chata či chalupa ešte môže ponúknuť?

Tešiť sa môžete na absolútne súkromie a jedinečné pohodlie. Nikto vás na vašom pobyte nebude rušiť a vy tak budete môcť v pokoji odpočívať či už na vonkajšej terase alebo napríklad vo vírivke . Môžete počítať s všetkým vybavením kuchyne, vďaka ktorému môžete kedykoľvek počas dovolenky pripraviť svoje obľúbené pochúťky.

Čo ak počasie práve nepraje? S prenájmom chaty a chalupy získate aj možnosť, kde tráviť čas, keď vonku prší. Na pohodlnej zimnej záhrade môžete hrať karty alebo sa rozprávať s blízkymi, oceníte ale určite tiež televíziu alebo multimediálny prehrávač.