Ubytovanie pri lese

Dovolenka na chate pri lese vám prinesie mnoho krásnych zážitkov. V horúcom lete vám tiene lesného porastu poskytnú priestor na odpočinok, príjemné momenty si tu však užijete po celý rok. Ideálne sú chaty pri lese pre rodiny s deťmi, ktoré sa na dovolenke plánujú venovať prechádzkam a poznávaniu krajiny. Radosť však urobia aj nadšeným športovcom či milovníkom wellness.
Načítavam ponuky...

celkom 1722 ponúk


Utečte od hluku veľkomesta do pokojného útočiska v podobe chaty či chalupy pri lese. Chvíle pohody v samom srdci prírody sú vysnívanou dovolenkou mnohých ľudí žijúcich (nielen) v mestách. Ubytovanie v prírode vám dobije baterky a po návrate z pobytu sa budete cítiť ako vynovení. Tak choďte v ústrety maximálnemu odpočinku.

Kam vyraziť na chatu pri lese?

Chata pri lese vám príde vhod, či už plánujete nenáročné vychádzky, vysokohorské túry, alebo cyklistické výlety. Ak sa ubytujete v horách, budete mať veľa príležitostí na turistiku, počas ktorej nazbierate množstvo krásnych zážitkov. Krkonoše, Jeseníky alebo Krušné hory vám zaistia dovolenku plnú dobrodružstva.

Príroda v okolí ubytovania poteší predovšetkým rodiny s deťmi, ktoré si tu spoločne užijú momenty plné zábavy. Doma nemusíte nechávať ani domáceho maznáčika, ktorému sa bude v lese stopercentne páčiť.

V horúcom lete určite oceníte chatu pri vode, vďaka ktorej to budete mať k vode pár krokov. Či už preferujete prírodné kúpanie, kde môžete relaxovať na lúke, alebo vonkajší bazén, kde sa deti vyhrajú na šmykľavkách a toboganoch, z našej ponuky si vyberiete to pravé.