Ubytovanie s rýchlovarnou kanvicou

Nie je nad pohodu s horúcou šálkou čaju alebo kávy. Chvíľku pre seba s obľúbeným nápojom si môžete užiť aj na dovolenke. Chaty a chalupy s rýchlovarnou kanvicou vám zaistia jedinečné pohodlie. Môžete sa spoľahnúť na všetko potrebné vybavenie a cítiť sa na svojom pobyte ako doma.
Načítavam ponuky...

celkom 2434 ponúk


V chatách a chalupách z našej ponuky si užijete maximálny komfort. K dispozícii budete mať plne vybavenú kuchyňu, vrátane rýchlovarnej kanvice a riadu. Budete si tak môcť pripraviť svoje obľúbené pochúťky a nápoje a užiť si spoločné chvíle nad dobrým jedlom.

Kam vyraziť na chatu či chalupu?

Plne vybavené chaty, v ktorých sa budete cítiť ako doma, nájdete po českej celej republike. Zamierte tam, kam vás srdce ťahá. Určite vás nadchne ubytovanie v horách, krásne kopce a lesy v Krkonošiach, Jizerských horách alebo na Šumave vás očaria tak, že budete chcieť zostať dlhšie.

Vďaka chate s kuchyňou budete môcť pripraviť desiate na vysokohorské túry a doplniť sily po návrate z ciest. Ráno si vďaka rýchlovarnej kanvici doprajte šálku kávy, v pokoji a v srdci prírody.

V letných dňoch určite oceníte aj oplotenú záhradu s grilom , na ktorom si budete môcť pripraviť samé dobroty. Pre tých, ktorí majú radi táborovú atmosféru, máme v ponuke aj chaty s ohniskom. Či už vyrazíte do hôr alebo do iných častí Česka, vďaka chatám a chalupám získate maximum súkromia a pohodlia.