Ubytovanie pre firmy

Zháňate ideálne ubytovanie pre firemné akcie? Z našej ponuky si vyberiete, nech už máte v tíme akúkoľvek predstavu. Zvoliť si môžete chatu či chalupu pre malé aj veľké firmy, pre letné teambuildingy aj zimnú zábavu na zjazdovke. Vďaka našim pobytom si spoločne oddýchnete od práce a utužíte vzťahy. Vypnite počítače, opustite teplo kancelárie a vydajte sa s kolegami za zážitkami. Kam? To je na vás!
Načítavam ponuky...

celkom 828 ponúk


Pre príjemný pobyt s tímom si môžete zvoliť jednu z komfortných chát či chalúp v ktoromkoľvek kúte republiky. Či už sa vydáte na akúkoľvek svetovú stranu, jedným si môžete byť istí - perfektným zázemím na teambuilding. Chýbať vám nebudete dostatok súkromia, spoločenské miestnosti ideálne pre firemné akcie ani kúzelná príroda v okolí.

Kam vyraziť na teambuilding?

Je to vo vašej firme jeden športovec vedľa druhého? Potom vám nezostáva nič iné, než vybrať ubytovanie s dostatkom príležitostí k aktívnemu odpočinku. Vašu víziu perfektného firemného podujatia možno vyplní chata v horách, kde môžete spoločne s kolegami podniknúť výlety po vrcholkoch českých hôr, napríklad v Krkonošiach alebo Jizerkách zažijete neopakovateľné momenty . Poteší vás aj dovolenka pri golfovom ihrisku alebo blízko cykloturistických trás.

Pokiaľ si naopak chcete od záťaže na chvíľu oddýchnuť, ponúka sa vám wellness pobyt pre firmy. Vo vírivke alebo saune zrelaxujete pred večerným firemným večierkom. V zime môžete odpočinok v saune spojiť s radovánkami na zjazdovke.

V ponuke nechýba ani ubytovanie pre firmy s veľkým počtom zamestnancov. Vyberať môžete medzi plne vybavenými penziónmi s desiatkami lôžok, ktoré sú prispôsobené priamo pre firemné akcie. Je možné si prenajať celý objekt a zaistiť si tak absolútne súkromie.