Ubytovanie pre firmy

Zháňate ideálne ubytovanie pre firemné akcie? Z našej ponuky si vyberiete, nech už máte v tíme akúkoľvek predstavu. Zvoliť si môžete chatu či chalupu pre malé aj veľké firmy, pre letné teambuildingy aj zimnú zábavu na zjazdovke. Vďaka našim pobytom si spoločne oddýchnete od práce a utužíte vzťahy. Vypnite počítače, opustite teplo kancelárie a vydajte sa s kolegami za zážitkami. Kam? To je na vás!
Načítavam ponuky...

celkom 619 ponúk


Pre príjemný pobyt s tímom si môžete zvoliť jednu z komfortných chát či chalúp v ktoromkoľvek kúte republiky. Či už sa vydáte na akúkoľvek svetovú stranu, jedným si môžete byť istí - perfektným zázemím na teambuilding. Chýbať vám nebudete dostatok súkromia, spoločenské miestnosti ideálne pre firemné akcie ani kúzelná príroda v okolí.

Kam vyraziť na teambuilding?

Je to vo vašej firme jeden športovec vedľa druhého? Potom vám nezostáva nič iné, než vybrať ubytovanie s dostatkom príležitostí k aktívnemu odpočinku. Vašu víziu perfektného firemného podujatia možno vyplní chata v horách, kde môžete spoločne s kolegami podniknúť výlety po vrcholkoch českých hôr, napríklad v Krkonošiach alebo Jizerkách zažijete neopakovateľné momenty . Poteší vás aj dovolenka pri golfovom ihrisku alebo blízko [cykloturistických trás](https://travelking.sk/chaty-chalupy/cykloturisticke -trasy).

Pokiaľ si naopak chcete od záťaže na chvíľu oddýchnuť, ponúka sa vám wellness pobyt pre firmy. Vo vírivke alebo saune zrelaxujete pred večerným firemným večierkom. V zime môžete odpočinok v saune spojiť s radovánkami na zjazdovke.

V ponuke nechýba ani ubytovanie pre firmy s veľkým počtom zamestnancov. Vyberať môžete medzi plne vybavenými penziónmi s desiatkami lôžok, ktoré sú prispôsobené priamo pre firemné akcie. Je možné si prenajať celý objekt a zaistiť si tak absolútne súkromie.