Ubytovanie s turistikou

Nedostatok príležitostí na výlety Českú republiku rozhodne netrápi. Či už zamierite na sever, východ, západ alebo juh, nebudete sklamaní. V krajine nájdete množstvo krásnych miest s panoramatickými výhľadmi na kopcovitú krajinu. Turistika v Česku je skrátka jedna radosť a keď sa k tomu pridá pohodlné ubytovanie v chalupe, sú z toho razom radosti dve.
Načítavam ponuky...

celkom 2345 ponúk


Chata či chalupa v podhorí vám poslúži ako skvelý východiskový bod pre vaše výlety. Či už preferujete náročné treky, alebo menej ťažké túry, jedno je isté, v českých i slovenských horách na vás čaká veľa dobrodružstiev.

Kam vyraziť za turistikou?

Túžite obdivovať krajinu z výšky? Potom si naplánujte jedinečnú aktívnu dovolenku v podhorí. Vyberiete si Jeseníky, Šumavu, alebo máte radi výzvy a siahnete rovno po Krkonošiach? Ubytovanie v horách je ideálne, ak vás nebaví leňošiť pri bazéne a radi trávite čas v nedotknutej prírode. Cez deň sa môžete preháňať po horských sedlách a večer si dopriať oddych v jednej z komfortne zariadených horských chát.

Nemusíte však vyrážať rovno do hôr, príjemné prechádzky môžete podniknúť aj v nížinných oblastiach. Južné Čechy alebo Južná Morava neponúkajú o nič menej príležitostí ku krásnym prechádzkam. Na nenáročnú túru môžete vyraziť aj do údolia riek alebo do skalných miest, napríklad Prachovské skaly v Českom raji baví deti aj dospelých.

Ak si prenajmete chatu v prírode nebudete to mať k značeným turistickým trasám ďaleko. Ak hľadáte vhodné ubytovanie na letnú dovolenku spojenú s turistikou, stavte na chatu pri vode, kde budete mať príležitosť sa schladiť v prípade, že by o sebe parné leto dalo vedieť. Nie je nad to mať prírodné kúpanie v blízkosti ubytovania a ísť si zaplávať, kedykoľvek sa vám zachce.