Chata s oplotením

Túžite po absolútnom súkromí? Vďaka oplotenej chate či chalupe ho získate a navyše sa budete na dovolenke cítiť v bezpečí. Malé deti môžete bez obáv nechať šantiť na záhrade, rovnako ako domácich miláčikov, ktorí nikam neutečú. Na prenájom pohodlnej chaty získate aj vlastnú oplotenú záhradu, na ktorej môžete odpočívať, grilovať alebo sa hrať s deťmi.
Načítavam ponuky...

celkom 1187 ponúk


Chalupa v prírode s plotom vám poskytne dokonalé súkromie. Môžete byť bez obáv, celá dovolenka prebehne hladko. Deti sa v zdraví vrátia a váš domáci maznáčik nikam neutečie. Ak zháňate ideálne miesto na rodinnú dovolenku, potom si zvoľte práve jednu z chát a chalúp s oplotením a majte pokoj v duši.

Kde si prenajať oplotenú chatu?

Zamierte tento rok na dovolenku do nedotknutej prírody Beskýd alebo Jeseníkov blízko slovenských hraníc. Čaká tu na vás množstvo dobrodružstiev, poznávania a nových zážitkov. Strávite príjemný týždeň v obklopení lesov, lúk a hôr, z ktorých môžete pozorovať kúzelnú českú krajinu. Pobyt v horách vám zaistí, že naň budete ešte dlho spomínať.

Nielen pobyt v prírode však naplní vaše o očakávania o perfektnej dovolenke. Tiež wellness pobyt vás pohladí po duši. Budete mať všetko, čo potrebujete na kvalitný odpočinok. Vnútorný bazén, vírivka alebo sauna bude na ubytovanie pripravená len pre vás. Na odpočinok alebo prírodné kúpanie sa môžete ubytovať na južnej Morave alebo južných Čechách, kde sa nachádza nespočetne jedinečných miest, ktoré by bola škoda pri ceste po Česku vynechať.