Ubytovanie s kúpacím sudom

Plánujete oddychovú dovolenku? Potom vyberajte medzi pobytmi s vlastným wellness, ktoré váš relax ešte vylepší. Netradičný wellness pobyt si môžete dopriať v chate či chalupe s kúpacím sudom, v ktorom sa uvoľníte a zregenerujete v obklopení prírody. Kúpací sud bude príjemným bonusom na komfortné ubytovanie so všetkým, čo k tomu patrí. Značka: plavky so sebou
Načítavam ponuky...

celkom 123 ponúk


V chate či chalupe s kúpacím sudom si oddýchnete nezávisle na tom, či je vonku teplo alebo zima. Najlepšie zážitky však budete mať, pokiaľ si do suda vleziete v zimných mesiacoch. Teplá voda vás bude zahrievať, zatiaľ čo na vás budú padať snehové vločky. Viete si predstaviť väčšiu pohodu?

Prečo si prenajať chatu s kúpacím sudom?

Kúpací sud je unikátnym wellness, ktoré vás poteší najmä v chladnejších dňoch. Umiestnený je vonku na záhrade objektu, môžete si tak byť istí súkromím a nerušene relaxovať. Niektoré chaty vám môžu ponúknuť aj masážny kúpací sud. Teplá voda je samozrejmosťou vždy.

Okrem kúpacích sudov majú chaty a chalupy tiež súkromné ​​vírivky, sauny či infrasauny alebo vnútorný bazén s termálnou vodou. Oceníte ich pri romantickom pobyte vo dvojici, ale aj v zime po dni strávenom na zjazdovke.

V lete vám naopak príde vhod vonkajší bazén, u ktorého si užijete veľa zábavy. Radosť z neho budú mať deti aj dospelí. Niektoré chalupy síce nemajú vlastné kúpanie, ale stoja neďaleko verejného bazéna alebo kúpaliska, kde na vás čakajú tobogany, šmykľavky aj pohodlné lehátka.