Ubytovanie s preliezačkami pre deti

Plánujete rodinnú dovolenku s malými deťmi? Potom vám prídu vhod chaty a chalupy s preliezačkami, trampolínou alebo detským bazénikom. Deti budú mať o zábavu postarané a vy si budete užívať spoločné chvíle v krásnom prírodnom prostredí. Tak si zbaľte kufre a hračky nechajte pokojne doma.
Načítavam ponuky...

celkom 553 ponúk


Chaty a chalupy z našej ponuky sú ako stvorené pre rodiny s malými deťmi. V okolí chaty aj na záhrade čaká na tých najmenších množstvo možností zábavy.

Čo od chaty či chalupy vhodnej pre deti očakávať?

Rodiny s deťmi majú pri svojom ubytovaní k dispozícii množstvo vybavenia, ktoré deťom určite vykúzli úsmev na tvári. Vyhrať sa môžu na trampolíne, v malom detskom bazéne alebo na neďalekom ihrisku. V chate s preliezačkami sa rozhodne nudiť nebudú.

Nejde len o zábavu, ale aj o bezpečie. Vďaka oplotenej záhrade si môžete byť istí, že sa vám deti nikam nezatúlajú a zostanú v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Oceníte tiež detskú postieľku pre tých najmenších, aby sa im spalo tak dobre ako doma.

K dispozícii budete mať aj plne vybavenú kuchyňu, v ktorej môžete pripraviť deťom i dospelým čokoľvek, na čo majú chuť. Chýbať vám nebude ani chladnička, mraznička alebo mikrovlnka.