Dovolenka pri vode

Potoky, rybníky, priehrady alebo jazerá. Ubytujte sa blízko vodnej hladiny a užite si príjemné chvíľky v sviežom prírodnom prostredí. Dovolenka pri vode vám urobí dobre na tele i duši v ktoromkoľvek ročnom období. V lete ju ale obzvlášť oceníte. Keď teploty vyletia nahor, budete sa môcť schladiť, kedykoľvek sa vám zachce. Tak si pribaľte plavky a hurá k vode.
Načítavam ponuky...

celkom 907 ponúk


V našej krajine objavíte nespočetné množstvo vodných hladín, pri ktorých si môžete užiť nezabudnuteľné okamihy pokoja a odpočinku. Nemusíte však len leňošiť na brehu, pri vode sa tiež môžete venovať najrôznejším vodným športom alebo napríklad rybolovu. Tak vyrazte k vode a doprajte si zaslúžený relax.

Kam vyraziť na chatu k vode?

Ako v rozprávke sa budete cítiť, ak sa vydáte do južných Čiech alebo na južnú Moravu. Nájdete tu množstvo príležitostí, kde sa v lete vykúpať a vydýchnuť počas sparných dní. Nie je tu však núdza ani o ďalšie aktivity, venovať sa môžete cyklistike alebo turistike a objavovaniu tunajších jedinečných prírodných i kultúrnych pamiatok.

Chybu neurobíte ani vtedy, ak sa ubytujete v horách. Jedným z najkrajších miest Česka, kde si užijete zábavu celoročne je Lipno na Šumave. Skvele sa však budete mať aj v Jeseníkoch či Jizerských horách, kde narazíte na veľa chát pri potoku alebo pri priehrade.

Ak dávate radšej prednosť bazénom s najrôznejším vyžitím pre deti i dospelých, potom zvoľte chatu s vonkajším bazénom, kde sa môžete radovať z dostatku súkromia. Tiež vnútorný bazén vám príde vhod, keby sa počasie náhodou nevydarilo. Vďaka termálnej vode si tu môžete užívať osviežujúci kúpeľ po celý rok.