Dovolenka na houseboate

Na dotyk pokojnej vodnej hladiny. Prenajmite si houseboat priamo do majiteľa a zažite naozaj netradičnú dovolenku. Vďaka tichým večerom a pokojným ránom si užijete príjemný pobyt v originálnom ubytovaní, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Houseboat v meste aj v prírode vám zaistí pohodu a oddych, ktorý si zaslúžite.
Načítavam ponuky...

celkom 1 ponúk


Snívate o živote v blízkosti vodnej hladiny? Vyskúšajte si život v prítomnosti vody v prenajatom houseboate. Ubytovanie pri vode vám poskytne dostatok príležitostí k aktívnemu odpočinku, relaxácii a toľko potrebnému ničnerobeniu. Nakoniec svoj dočasný plávajúci domov nebudete chcieť opustiť.

Kde si prenajať houseboat?

S houseboatom na rieke alebo na vodnej nádrži to budete mať blízko do mesta aj do prírody. Ubytujte sa v nekonvenčnom príbytku napríklad v južných Čechách alebo na južnej Morave, kde sa trblieta jedna vodná hladina vedľa druhej.

Oceníte tiež neďaleké prírodné kúpanie alebo príležitosti k rybolovu. Letné dovolenkové večere strávené pri vode vám padnú vhod a spoločne s rodinou si užijete krásne chvíle pohody.

Prečo tráviť dovolenku na houseboate? Okrem nevšedných zážitkov, ktoré si z pobytu stopercentne odnesiete, vám prenájom houseboatu poskytne všetko, čo ku kvalitnému odpočinku potrebujete. Predovšetkým súkromie, pohodlie a príjemné prostredie. Nemusíte však len relaxovať, ale aj oslavovať. Houseboat je skvelým priestorom na rodinné oslavy alebo teambuldingy.