Ubytovanie s práčkou

Plánujete dlhší pobyt a nechcete so sebou vláčiť celú šatníkovú skriňu? Vyberte si chatu a chalupu s práčkou a zbaľte si so sebou len tie najobľúbenejšie kúsky. Kedykoľvek si vyperiete, čo je potrebné, a vydáte sa na ďalší výlet v čistom a voňavom oblečení.
Načítavam ponuky...

celkom 817 ponúk


Ak je niečo horšie ako balenie na dovolenku, potom je to vybaľovanie po jej konci. Vyberte si chatu a chalupu s práčkou a zbaľte si len to najnutnejšie. Ešte na dovolenke môžete všetko hodiť do práčky a doma len naukladať späť do skrine. Kufre nebudú pretekať a vaše oblečenie bude napriek tomu čisté a voňavé počas celého pobytu.

Čo vám ešte chata s práčkou môže poskytnúť?

Prenájmom chaty získate idylickú dovolenku s dostatkom súkromia a všetkým vybavením. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa aj ostatné miestnosti. Niektoré chaty majú aj záhradu alebo vonkajšiu terasu, na ktorej môžete využívať gril alebo v pokoji raňajkovať.

Ubytujte sa v prírode a užívajte si každé ráno svieži vzduch a spev vtákov. V lete dajte prednosť chate pri vode, aby ste mali možnosť, kde sa schladiť. Ideálnu rodinnú dovolenku si užijete na chate s bazénom alebo neďalekým detským ihriskom.

V zime zase vyrazte na ubytovanie v horách, najlepšie si zvoľte chatu priamo pri vleku, nech to k parádnym zjazdovkám v českých pohoriach nemáte ďaleko. Krkonoše, Jeseníky alebo Krušné hory vám zaistia perfektnú zimnú aktívnu dovolenku.